: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-10-2013 | Laserowe odmładzanie i usuwanie blizn po trądziku

Jesień to najlepsza pora roku na rozpoczęcie walki z bliznami po trądziku oraz zmarszczkami na twarzy.

W gabinecie Dermatologii i Medycyny Estetycznej lek. Danuty Dąbrowskiej oferujemy zabiegi usuwania zmarszczek oraz blizn po trądziku i po urazach.
     Laserowy resurfacing z ang. odnowa powierzchni skóry polega na usuwaniu zmarsDzczek i blizn za pomocą wiązki lasera. Z wiekiem oraz w przebiegu trądziku włókna kolagenowe naszej skóry ulegają zniszczeniu. Stanowią one podpierające rusztowanie, dlatego przy ich braku skóra zapada się i powstają blizny, zmarszczki oraz bruzdy. Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn polega na stymulacji skóry do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych.
     Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2 są spektakularne i utrzymują się bardzo długo nawet wiele lat. Laserem CO2 można odmłodzić twarz, szyję i dekolt nawet o 5 lat już po jednym zabiegu.


     Wygładzenie zmarszczek i blizn jest widoczne już kilka dni po zabiegu, a proces odbudowy kolagenu i poprawy skóry przebiega stopniowo z każdym dniem i trwa do 6 miesięcy. Jest to czas potrzebny do wytworzenia nowych włókien kolagenowych, dzięki którym skóra jest bardziej sprężysta i jędrna.
     W efekcie zabiegu laserowej regeneracji uzyskujemy wygładzanie zmarszczek, blizn, ujędrnianie i zagęszczanie skóry. Laserowa technologia frakcyjna została opracowana w celu uzyskania głębokiej regeneracji skóry, przy czym gojenie jest bardzo szybkie w porównaniu do laserów starego typu.
     W związku z przeniesieniem gabinetu z ul. Ks. Osińskiego 4a w Elblągu oferujemy promocje na zabiegi medycyny estetycznej takie jak botox, mezoterapię i powiększanie ust. Cennik na: www.danutadabrowska.pl.
     W związku z nową siedzibą zapewniamy dogodne godziny pracy, dyskrecję, punktualność i komfort zabiegów w nowoczesnym i przestronnym gabinecie.      

    
Gabinet Dermatologii Estetycznej dr n.med. Danuty Dąbrowskiej
     Nowy gabinet! Nowe zabiegi! Promocje!
     Elbląg, ul. Kowalska 1-2/L wejście od ul. Stary Rynek
     tel. 730 050 050
     www.danutadabrowska.pl


  --------------------------- Artykuł Reklamowy -------------------------------

Gabinet Dermatologii Estetycznej
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone