: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-10-2013 | Zabieg SPA rybkami garra rufa – FishSpa Elbląg

Garra rufa to malutka rybka, osiągająca od kilku do kilkunastu centymetrów długości, żyjąca w ciepłych wodach.

Wystarczy, że wyczują martwy, zrogowaciały naskórek, zaraz zabierają się do uczty, pozostawiając nam skórę wolną od nieestetycznych zmian. Rybka ta nie posiada zębów. Ssie i ściera twardy naskórek, wywołując uczucie łaskotania.

Opis działania SPA:

Klienci korzystający z rybnego Spa siadają na wygodnych siedziskach, a nogi i dłonie umieszczają w akwarium. Rybki zabierają się natychmiast do działania. Zjadają martwy naskórek, nie uszkadzając zdrowej skóry. Zabieg ten trwa około kwadransa i jak każdy peeling powinien być regularnie powtarzany.

Garra rufa SPA jest zabiegiem bardzo zabawnym, a osoby wrażliwe na łaskotanie przyprawić może o napady gromkiego śmiechu. Rybki podpływają bowiem do człowieka bardzo chętnie i swoimi bezzębnymi pyszczkami podszczypują delikatnie skórę, obgryzając w ten sposób martwy naskórek. Jest to całkowicie bezbolesne, bowiem rybki w swoich działaniach są bardzo delikatne.

Szczypanie rybek przy okazji rewelacyjnie poprawia krążenie krwi w całym ciele. Daje więc efekt bardzo delikatnego i przyjemnego masażu.

Zabieg rybkami garra rufa jest najbezpieczniejszym i najdelikatniejszym, a przede wszystkim naturalnym sposobem na peeling stóp i dłoni. Dzięki niemu stopy i dłonie stają się nie tylko ładniejsze, ale także zdrowsze, gładsze, mniej zmęczone i narażone na otarcia.

----------------------------------- 
Fish Spa Elbląg – ul. Zamkowa 26
tel. 733 – 56 – 86 -11
www.fishspa.elblag.pl
facebook.com/FispSpaElblag
-----------------------------------

Fish Spa Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone