: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-10-2013 | Don Jon tylko dla kobiet! - Multikino

We wtorek 5 listopada w ramach projektu „Kino na obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Don Jon” z Josephem Gordonem-Levittem oraz Scarlett Johansson w rolach głównych.


5 listopada podczas „Kina na obcasach”, jego uczestniczki będą mogły obejrzeć 10 dni przed premierą przebojową komedię „Don Jon”, w której Joseph Gordon-Levitt wciela się w przystojnego seksoholika, a Scarlett Johansson jest niepoprawną romantyczką. O tym jak potoczą się ich losy po spotkaniu i czy będzie to love story z happy endem panie uczestniczące w listopadowym spotkaniu w ramach cyklu „Kino na obcasach” dowiedzą się jako pierwsze.

Bilety na listopadowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru kolejnego w tym miesiącu Kina na obcasach można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-don-jon/

Partnerami listopadowego Kina na obcasach są: Lancia Ypsilon oraz Kinder Bueno.

O projekcie:
Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Kino na obcasach - Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone