: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-11-2013 | SNMK – Soniamiki w Krużganku

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na koncert SNMK czyli Soniamiki, który będzie miał miejsce w Krużganku Galerii EL 15 listopada o godz. 19. Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu).

Soniamiki to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Urodziła się w Zielonej Górze, wychowała w Koninie. Jest absolwentką poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ukończyła tam studia na kierunku – film animowany. Swoje piosenki komponuje sama i gra przede wszystkim na gitarze basowej.
W listopadzie 2009 roku nakładem berlińskiej wytwórni Moanin ukazał się jej debiutancki, solowy album "7pm", promowany m.in. w Niemczech (Bielefeld, Lipsk, Berlin). W 2010 r. znalazła się w line-upie festiwalu Opener. Video do piosenki „wiem nie” zakwalifikowało się w 2010 r. do pokazu videoartu na crosstalk videoart festival w Budapeszcie. W 2011 r. ukazał‚ się prawdopodobnie pierwszy w Polsce, interaktywny klip muzyczny, promujący singiel "Night is so safe". Z kolei piosenka pod tytułem "Piżamka" znalazła się na składance "Dzień Kobiet" obok utworów m.in. Kasi Nosowskiej, Marii Peszek czy Pati Yang. 

W październiku 2012 r. prestiżowa wytwórnia Qulturap we współpracy z berlińskim labelem Moanin wydała drugi - a w Polsce pierwszy - album Soniamiki pod tytułem "SNMK". Soniamiki jest autorem okładki do tego albumu oraz autorem i często producentem własnych videoklipów. Na bębnach zagrał Łukasz Lach z zespołu L.Stadt.

"Muzyka Soniamiki to ascetyczny, surowy pop. Chciałoby się napisać: alternatywny pop, ale czy to, że coś jest inne od muzyki w radiu oznaczać musi od razu alternatywność? To po prostu bezpretensjonalne, domowe piosenki, choć zarejestrowane w berlińskim studio. Taki elektro- songwriting (plus żywa perkusja w wykonaniu Łukasza Lacha z L.Stadt). Naturalny i niebanalny. 
Emocje na „SNMK” zbliżają do tego momentu, kiedy niewinność się kończy, musi się skończyć, a jeszcze chce się być dzieckiem. Do tego czasu, którego nie da się zapomnieć i do którego warto wracać, żeby pamiętać o marzeniach, żeby nie stracić kontaktu z samym sobą."

http://soniamiki.de/
https://www.facebook.com/SONIAMIKImusic


Informacje: Beata Branicka, tel. 55 625 67 80, beata.b@galeria-el.pl

Wystawa w Krużganku
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone