: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-11-2013 | Firma LOMBARD - U Daniela - Elbląg

Firma LOMBARD nieprzerwanie funkcjonuje na Elbląskim rynku pożyczek od 1992 roku.
Od tamtej pory każdego dnia naszej pracy zdobywamy cenne doświadczenie w branży lombardowej. Wyróżnia nas uczciwość, rzetelność oraz bezpieczeństwo i dyskrecja przeprowadzanych transkakcji. Naszym atutem jest również szybka oraz miła obsługa.

Oferujemy możliwość pożyczki gotówki pod zastaw wartościowych przedmiotów. Jesteśmy w stanie przyjąć niemal każdy produkt, który posiada jakąkolwiek wartość. Mogą państwo zastawić u nas radia, telewizory,konsole do gry, sprzęt stereo jak i biżuterię srebrną lub złotą.

Pożyczki udzielane są minimum na 30 dni. Opłaty wyliczane są proporcjonalnie do ilości dni pożyczki. Odebranie zastawu możliwe jest nawet po 1 dniu. Klient zawsze płaci tylko za wykorzystany okres pożyczki. Świadczy to o tym, że nie zależy nam na przejmowaniu zastawów. Po 30 dniach klient może przedłużyć pożyczkę o kolejne 30 dni po uregulowaniu odsetek z poprzedniej umowy. Jesteśmy świadomi, że w życiu zdarzają sie wypadki losowe. Dlatego zawsze można nas odwiedzić lub zadzwonić z prośbą o przetrzymanie zastawu. W przypadku gdy Klient nie wywiązuje się z umowy sprzęt przechodzi na własność firmy i trafia do sprzedaży.

Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywanych zastawów jak i całej naszej placówki. Jesteśmy wyposażeni w całodobowy monitoring oraz czuwający nad bezpieczeństwem system alarmowy.

Staramy się iść do przodu zmieniając stare pojęcie działalności lombardu. Placówka naszej firmy jest przyjazna dla klienta i schludna. Dbamy o estetykę i porządek tak aby klient zawsze z chęcią do nas wracał.

Nasze półki są zapełnione nie tylko sprzętem oraz biżuterią lombardową. W sprzedaży mamy również szeroką gamę fajek wodnych, akcesoria do sisz, ładowarek GSM, produktów survival takich jak noże, maczety latarki led.

Prowadzimy serwis GSM oraz sprzętu komputerowego. Posiadamy mocno rozbudowane zaplecze serwisowe które nadal prężnie rozwijamy. Codzienna praca związana z naprawą sprzętu owocuje doskonaleniem oraz poszerzaniem naszej oferty serwisowej.

Odwiedź i sprawdź nas.
-----------------------------------------------------------------------------------------
adres:
LOMBARD "U Daniela"
ul. 3 Maja 12/2
82-300 Elbląg


tel. 55 641 66 17
e-mail:
info@lombard.elblag.pl


------------------------------------- artykuł reklamowy ----------------------------------

Lombard w Elblągu - U Daniela
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone