: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-11-2013 | Rób zakupy w sklepie Kaufland ...

Rób zakupy w sklepie Kaufland
i kupuj ulgowe bilety do elbląskiego MultikinaOd 15 listopada do końca 2013 roku trwa wspólna akcja sklepu Kaufland i kina sieci Multikino. Dzięki temu mieszkańcy Elbląga mogą kupować ulgowe bilety na najlepsze premiery filmowe.

Między 15 listopada a 31 grudnia 2013 roku każdy, kto przyjdzie do elbląskiego Multikina z paragonem ze sklepu Kaufland na minimum 30 złotych będzie mógł zakupić bilet na dowolny seans filmowy w cenie biletu ulgowego. Bilet na dowolny termin musi zostać zakupiony w tym samym dniu, w którym zostały zrobione zakupy w Kauflandzie. Klient Multikina może z jednym paragonem na minimum 30 złotych nabyć maksymalnie 4 bilety. Wspólna oferta Multikina i Kauflandu nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi w kinie.

Do skorzystania z propozycji sklepu Kaufland i Multikina mieszkańców Elbląga na pewno zachęcą aktualne oraz zbliżające się premiery filmowe. Obecnie na wielkim ekranie między innymi: „Kapitan Phillips” z Tomem Hanksem w rolach głównych, „Thor: Mroczny świat 3D” i „Wyścig” z Chrisem Hemsworthem oraz „Adwokat” w reżyserii Ridley’a Scotta. Warto również zarezerwować najbliższy piątek, kiedy na wielkim ekranie pojawią się „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” z nagrodzoną w 2013 roku Oscarem Jennifer Lawrence. Natomiast 27 grudnia kinomaniaków czeka premiera filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” 3D – drugiej część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. W ostatnich miesiącach 2013 roku nie zabraknie również produkcji dla dzieci. Na najmłodszych widzów będą czekały między innymi: „Rysiek Lwie Serce 3D”, „Kraina lodu 3D”, „Ratujmy Mikołaja 3D” oraz „Królowa śniegu”.

Więcej informacji na temat aktualnego repertuaru można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Multikino i Kaufland
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone