: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-12-2013 | Douglas, De Niro, Freeman i Kline na ekranach kin sieci Multikino

Już 22 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo komedię „Last Vegas” z doborową obsadą oraz drugą część fenomenalnych „Igrzysk śmierci”.

Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W „Last Vegas” grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Archie, Billy, Sam i Paddy udowadniają, że pewne relacje w przyjaźni nigdy się nie zmieniają. Jako młodzi mężczyźni stanowili paczkę, funkcjonowali w niej na dobre i złe. Od tego czasu minęło wiele lat, jednak wystarcza jeden telefon, aby grupa reaktywowała się. Mimo że są starsi, nabrali życiowego doświadczenia, mają swoje rodziny podczas spotkania bardzo szybko przypominają się im młodzieńcze lata i związane z nimi nawyki. „Podobało mi się, że film podejmuje zarówno zalety prawdziwej przyjaźni, jak i koszt, który ona ze sobą niesie. Bohaterowie wspierają się bezwarunkowo, ale gdy któryś zaczyna szaleć, nie obawiają się mu tego powiedzieć prosto w oczy. To wymaga autentycznej odwagi”, opowiada Kevin Klein, który w filmie wciela się w rolę Sama.


„Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”
to kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych „Igrzysk śmierci”, które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do młodego aktorskiego trio (Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss (Jennifer Lawrence) i Peeta (Josh Hutcherson) odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. „W pierścieniu ognia” to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Last Vegas”

Reżyseria: Jon Turteltaub
Scenariusz: Adam Brooks, Dan Fogelman
Obsada:
Mary Steenburgen - Diana   
Michael Douglas - Billy   
Robert De Niro - Paddy   
Kevin Kline - Sam   
Morgan Freeman - Archie   
Romany Malco - Lonnie   
Phillip Wampler - Młody Sam   
Jena Sims - Abby

O filmie „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”

Reżyseria: Francis Lawrence
Scenariusz: Simon Beaufoy, Michael Arndt
Obsada:
Jennifer Lawrence - Katniss Everdeen     
Josh Hutcherson - Peeta Mellark   
Liam Hemsworth - Gale Hawthorne     
Philip Seymour Hoffman - Plutarch Heavensbee     
Jena Malone - Johanna Mason   
Stanley Tucci - Caeser Flickerman     
Toby Jones - Claudius Templesmith   
Donald Sutherland - Prezydent Snow

Premiery w Multikinie
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone