: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-12-2013 | Pub Sąsiedzi - Koncert Charytatywny

Młodzi ludzie chcą się bawić - o tym wiedzą wszyscy. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jednocześnie chcą również zrobić coś dobrego.
Już po raz drugi Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na hip-hopowy koncert charytatywny. Tradycyjnych biletów wstępu nie ma, trzeba jednak przynieść kredki, zabawki albo słodycze.

Młodzieżowa Rada Miasta już po raz drugi organizuje hip- hopowy koncert charytatywny, który odbędzie się dzisiaj - 19 grudnia - w Pubie Sąsiedzi.
Start o godz. 18.

     Nie ma tradycyjnych biletów wstępu, trzeba jednak przynieść słodycze albo artykuły szkolne, które zostaną potem przekazane do elbląskiego Domu Dziecka.

     - Doszliśmy do wniosku, że dobrze zrobić coś dla dzieci, które nie mają możliwości spędzić świąt w takich warunkach, jakich by chciały, a zawsze taki prezent ucieszy – tak o idei koncertu mówiła w zeszłym roku Karolina Drzał, ówczesna wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta. – To też trochę dlatego, żeby zmienić postrzeganie młodych ludzi, pokazać, że młody też umie się dzielić, a przy okazji zrobić coś dobrego dla miasta.

     W tym roku na scenie zagrają elbląscy muzycy:
Pejker, Kuchcik x RS, M2M, SAKIN OL, Domir&DRS X Piti X Sadzik, Vider i Kraska, Bobek X AmikS X W.N.O. Beatbox-em zajmie się Kondi.

Pub Sąsiedzi
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone