: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-01-2014 | Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 31 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo thriller „Jack Ryan: Teoria chaosu” oraz zdobywcę największej liczby nominacji do Oscara - „American Hustle” twórcy „Poradnika pozytywnego myślenia”.

Najbardziej klasyczna postać z powieści Toma Clancy’ego, Jack Ryan, powraca na duży ekran w pełnym suspensu thrillerze „Jack Ryan: Teoria chaosu”. Kiedy światowa siatka terrorystyczna właśnie ma zostać aktywowana, błyskotliwy analityk CIA (Chris Pine - „Star Trek”) musi ponownie wkroczyć do akcji. Czy jednak znajdzie się ktoś komu mógłby zaufać w sytuacji, kiedy niemal każdy kto mógłby powstrzymać międzynarodową katastrofę ma coś do stracenia lub ukrycia? Aby przygotować się do roli Ryana, Pine rozmawiał z wojskowymi, odwiedził London School of Economics, zapoznał się z bankowymi i handlowymi mechanizmami, a co więcej poznał osobę wykonującą pracę inspektora nadzoru, czyli dokładnie taką, która jest dla Ryana przykrywką. W projekt zaangażował się także Kenneth Branagh i to nie tylko jako reżyser, ale także złożony czarny charakter Viktor Cherevin.  

„American Hustle” zdobył najwięcej nominacji do Oscara, bo aż dziesięć, w tym za najlepszy film, reżyserię, scenariusz, a także wszystkie cztery aktorskie. Akcję filmu twórcy „Poradnika pozytywnego myślenia” osadzono w uwodzicielskim świecie jednego z najbardziej szokujących skandali, jakie wstrząsnęły Ameryką. To historia błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii. W rolę zapalczywego Carmine’a Polito, polityka z New Jersey tkwiącego w samym środku działań prowadzonych przez oszustów i agentów federalnych, wciela się Jeremy Renner, a jako nieprzewidywalną żonę Irvinga, Rosalyn, zobaczymy na ekranie Jennifer Lawrence. I to właśnie ona może być osobą, która sprawi, że cały świat władzy runie jak domek z kart. Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych filmów Davida O. Russella, „American Hustle” przeciwstawia się gatunkowi, pokazując surowe emocje i ryzyko, w którym stawką jest życie.  

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Jack Ryan: Teoria chaosu”
Reżyseria: Kenneth Branagh
Scenariusz: Adam Cozad, David Koepp
Obsada:
Chris Pine - Jack Ryan     
Keira Knightley - Cathy Ryan     
Kevin Costner - William Harper   
Kenneth Branagh - Viktor Cherevin   
Lenn Kudrjawizki - Constantin   
Alec Utgoff - Aleksandr Borovsky   
Peter Andersson - Dimitri Lemkov   
Elena Velikanova - Katya

O filmie „American Hustle”
Reżyseria: David O. Russell
Scenariusz: Eric Singer, David O. Russell
Obsada:
Christian Bale - Irving Rosenfeld     
Bradley Cooper - Richie DiMaso     
Amy Adams - Sydney Prosser     
Jeremy Renner - Burmistrz Carmine Polito     
Jennifer Lawrence - Rosalyn Rosenfeld     
Louis C.K. - Stoddard Thorsen   
Jack Huston - Pete Musane   
Michael Peña - Paco Hernandez / Szejk Abdullah

Multikino Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone