: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-02-2014 | Dwa filmy premierowo w kinach sieci Multikino

Już 21 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Pompeje” Paula W.S. Andersona (seria „Resident Evil”) oraz thriller „72 godziny” z Kevinem Costnerem w roli głównej.

„Pompeje” Paula W.S. Andersona (seria „Resident Evil”) to wielka przygoda, nieśmiertelny romans oraz epickie odtworzenie jednej z największych katastrof starożytnego świata. W głównych rolach występują gwiazdy młodego pokolenia Kit Harington („Gra o tron”) oraz Emily Browning („Sucker Punch”), a wspiera ich grupa doświadczonych aktorów, m.in.: Kiefer Sutherland („24 godziny”) i Carrie-Anne Moss („Matrix”). Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z areny, aby uratować życie ukochanej kobiety, podczas gdy majestatyczne Pompeje zostają pochłonięte przez żywioł.    

„72 godziny”, nowe dzieło producentów „Uprowadzonej”, to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG („Terminator: Ocalenie”) i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów „Leon zawodowiec”, „Nikita” czy „Piąty element”. W roli głównej - laureat Oscara i Złotego Globu Kevin Costner. Międzynarodowy szpieg Ethan Runner (Kevin Costner) postanawia zakończyć karierę i odbudować rodzinne relacje z żoną (gwiazda „Gladiatora" – Connie Nielsen) i córką (nominowana do Nagrody Akademii – Hailee Steinfeld). Jednak emerytura nie jest mu pisana. Otruty i podstępem zmuszony do współpracy z tajną organizacją, dostaje trzy dni na zlikwidowanie jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów świata. Nagrodą za wykonanie zadania będzie substancja, która zneutralizuje truciznę i ocali życie Ethana. Zadania nie ułatwia mu fakt, że w czasie morderczej misji musi równocześnie zajmować się nastoletnią córką.    

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Pompeje”

Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Scenariusz: Janet Scott Batchler, Lee Batchler, Julian Fellowes, Michael Robert Johnson
Dubbing:
Kit Harington - Milo   
Emily Browning - Cassia
Carrie-Anne Moss - Aurelia, matka Cassii   
Adewale Akinnuoye-Agbaje - Atticus   
Jessica Lucas - Ariadne   
Jared Harris - Lucretius   
Kiefer Sutherland - Senator Corvis   
Rebecca Eady - Matka Milo

O filmie „72 godziny”
Reżyseria: McG
Scenariusz: Luc Besson, Adi Hasak
Obsada:
Kevin Costner   
Amber Heard
Hailee Steinfeld   
Connie Nielsen   
Richard Sammel   
Eriq Ebouaney   
Tómas Lemarquis   
Big John Louis

Multikino Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone