: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-02-2014 |  Marcin Siegieńczu - SOBOTA - Bollywood Bowling 1.03

Mamy również gratkę dla zagorzałych fanów disco polo, których nie brakuje w naszym mieście. Dla tych którzy lubią bawić się na całego na parkiecie wystąpi Marcin Siegieńczuk, możecie go znać z występów z równie kultowym zespołem TOPLES.
ZAPRASZAMY!

Wjazd z open barem tradycyjnie za 15 zł!


DISCO POLO - etykietka przypisana i zarezerwowana dla muzycznego kiczu, uznawana przez niektórych „znawców” za podgatunek muzyczny. Wykonawców tego „zjawiska muzycznego” można poklasyfikować na różne kategorie: KABARECIARZE, FARCIARZE SZUKAJĄCY ŁATWYCH PIENIĘDZY, ARTYŚCI Z PRZYPADKU, KICIARZE, KARYKATURY MUZYCZNE liczące na farta, którzy po desperackim skoku na czyjeś plecy liczą na zainteresowanie przez świat mediów i show bussinesu. Jest jednak w tym „śmietniku prawie muzycznym” grupka ludzi, którzy przytłoczeni wszechobecnymi odchodami artystycznych produktów ubocznych mają coś do powiedzenia, jednak przekaz który głoszą jest skutecznie maskowany, degradowany i zamykany w jednej szufladzie z pustymi rymowankami recytowanymi przeważnie w metrum 4/4 przy akompaniamencie plastikowego brzmienia samplowanych instrumentów.

Lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku i początek obecnego to okres świetności tej muzyki.

W roku 1999, po trzech latach od wielkiego hitu JESTEŚ SZALONA grupy BOYS pojawiła się piosenka, która konkurowała na listach przebojów właśnie z tym utworem. „Ciało do ciała” śpiewała cała Polska oraz Polonia za granicą. Już wtedy dało się zauważyć , że tekst tego utworu zaczyna odbiegać od standardowych treści piosenek określanych terminami: lekkie, łatwe, i przyjemne ( beznadziejne) . Tą piosenkę wyśpiewał Marcin Siegieńczuk wówczas 20-letni chłopak z miasta w północnowschodniej Polsce, stolicy disco polo, z Białegostoku. Wtedy bardziej znany jako TOPLES, dziś kojarzony przez większość fanów tego gatunku także z tą nazwą, aczkolwiek posługujący się już artystycznie tylko swoim imieniem i nazwiskiem.

Bollywood Bowling Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone