: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-03-2014 | Już w piątek ENEMEF: Minimaraton 300 w Multikinie

7 marca w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Minimaraton 300. Będzie on niezwykłą okazją, aby na wielkim ekranie obejrzeć filmy, które powstały w oparciu o komiksy Franka Millera. Gdy poległo 300, miały zginąć tysiące. Ale stało się inaczej. Przekonaj się na własnej skórze, jak widzą to najwięksi wizjonerzy współczesnego kina!
ENEMEF: Minimaraton 300 to wspaniała uczta dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia. To też pierwasza możliwość, by na ekranach polskich kin obejrzeć legendarny film Zacka Snydera „300” w wersji cyfrowej oraz jego premierową kontynuacja: „300: Początek Imperium”. Jeśli chcesz poczuć niemal wszystkimi zmysłami, jak wyglądało piekło antycznej wojny – Multikino jest tej nocy najlepszym adresem. Podczas Minimaratonu 300 przeniesiesz się do starożytnej Grecji, o jakiej nie śniło się jej filozofom. W filmach o dzielnych spartańskich wojownikach nie ma miejsca na mędrkowanie czy uczone księgi, bo żywiołem, religią i filozofią Spartan jest wojna. Krew. I śmierć. W imię honoru, chwały i Ojczyzny.

ENEMEF: Minimaraton 300

7 marca, piątek, start: 22.00
Repertuar:
300, reż. Zack Snyder, USA 2006, 117’
300: Początek Imperium, reż. Noam Murro, USA 2013, 102’ - premierowo

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/ModT7Z

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl
ENEMEF: Maraton 300 odbędzie się 7 marca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 02.30 rano

Cennik biletów
- 19 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 19 zł każdy
- 23 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 24 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 25 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 26 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 25 lutego po 18.00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Plan projekcji i kolejność:
Zazwyczaj kolejność emisji filmów ustala Publiczność, głosując na stronie internetowej ENEMEFów: www.enemef.pl, jednak tym razem głosowania nie ma. Filmy zostaną zaprezentowane według jedynej słusznej kolejności czyli: „300" i „300: Początek imperium 3D".
***

Informacje o filmach:

„300: Początek imperium” 3D (PREMIEROWO)
300 Rise of an Empire 3D, USA 2014, 102
Reżyseria: Noam Murro
Scenariusz: Kurt Johnstad, Zaqck Snyder
Obsada: Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey
Muzyka: Junkie XL

"300: Początek imperium" powstał na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera.
To kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający o walce Ateńczyków z Persami. Temistokles staje przeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses, śmiertelnik obdarowany boskimi siłami oraz Artemizja, mściwa dowódczyni perskiej floty morskiej.

Bardzo widowiskowy i emocjonujący film, którego efekty specjalne są jeszcze lepsze niż w "300". A na deser piękna Eva Green w roli mściwej Artemizji!

„300”
300, USA 2006, 117
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: Kurt Johnstad, Michael Gordon
Obsada: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham, Rodrigo Santoro
Muzyka: Tyler Bates

Film, o którym było głośno na długo przed jego premierą. Każde zdjęcie z „300", które wydostało się wcześniej do prasy budziło zachwyt.

Ekranizacja świetnego komiksu Franka Millera o tym samym tytule, opartego na wydarzeniach w wąwozie Termopile w 480 r. p.n.e. Trzystu dzielnych Spartan postanowiło stoczyć walkę na śmierć i życie z gigantycznym wojskiem perskiego króla Kserksesa. To także opowieść o honorze, miłości, walce za ojczyznę i ideały.

„300" został wykonany z największą starannością o szczegóły i zgodnością wizualną
z komiksem. Efekty specjalne i animacja na najwyższym poziomie, wyznaczyły zupełnie nowe standardy w światowym kinie.

ENEMEF Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone