: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-03-2014 | Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

„Need for Speed” i „Akademia wampirów” premierowo w kinach sieci Multikino


Już 21 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film akcji „Need for Speed” z gwiazdą „Breaking Bad” Aaronem Paulem oraz film fantasy „Akademia wampirów” Mike’a Watersa („Duchy moich byłych”).

„Need for Speed” to film oparty na serii gier o wyścigach samochodowych o tym samym tytule. Twórcom udało się uchwycić na ekranie poczucie wolności oraz ekscytację towarzyszące graczom, uzupełniając je dodatkowo o pasję do jeżdżenia, która sprawiła, że miłość do samochodów stała się ponadczasowa. Głównym bohaterem filmu jest Tobey Marshall (Aaron Paul), mechanik samochodowy, którego prawdziwą pasją są wyścigi uliczne. Próbując uratować rodzinny biznes od bankructwa, Tobey przystaje na propozycję bogatego i aroganckiego Dino Brewstera (Dominic Cooper). Gdy protagoniście wydaje się, że zdołał uratować warsztat przed finansową zapaścią, Dino wrabia go w przestępstwo. Dwa lata później Tobey wychodzi z więzienia, pałając żądzą zemsty. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje tylko jeden sposób na doprowadzenie Dino do upadku - pokonanie go w legendarnym i niezwykle ryzykownym wyścigu samochodowym De Leon.  

W filmie „Akademia wampirów” Mike’a Watersa („Duchy moich byłych”) główne bohaterki Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w tajemnej szkole z internatem - tytułowej Akademii Wampirów. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose - Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w zwykłym śmiertelniku - Christianie, a Rose w kimś, w kim nigdy nie powinna - czyli w szkolącym ją mentorze.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Need for Speed”
Reżyseria: Scott Waugh
Scenariusz: George Gatins, John Gatins, George Nolfi
Obsada:
Aaron Paul - Tobey Marshall
Dominic Cooper - Dino Brewster
Imogen Poots - Julia
Scott Mescudi - Benny
Rami Malek - Finn
Ramon Rodriguez - Joe Peck
Harrison Gilbertson - Little Pete
Dakota Johnson - Anita
Stevie Ray Dallimore - Bill Ingram
Michael Keaton - Monarch

O filmie „Akademia wampirów”
Reżyseria: Mark Waters
Scenariusz: Daniel Waters
Obsada:
Zoey Deutch - Rose Hathaway     
Lucy Fry - Vasilisa Dragomir     
Danila Kozlovsky - Dimitri Belikov     
Dominic Sherwood - Christian Ozera     
Cameron Monaghan - Mason Ashford   
Sami Gayle - Mia Rinaldi   
Sarah Hyland - Natalie Dashkov   
Joely Richardson - Królowa Tatiana Ivashkov

Multikino Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone