: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-03-2014 | Rusza rekrutacja do Festiwalu Elbląg Rocks Europa!

Marzysz, aby wystąpić ze swoim zespołem na festiwalu, który wspiera młode talenty? Pragniesz zaprezentować się szerszej publiczności oraz przeżyć niezapomniane chwile na scenie? Jeśli TAK, nie wahaj się – napisz do nas! 15 marca ruszyła REKRUTACJA ZESPOŁÓW DO FESTIWALU ELBLĄG ROCKS EUROPA.

Już od 15 marca zespoły mogą nadsyłać do nas swoje zgłoszenia. Rekrutacja do konkursu potrwa 2 miesiące. Mamy nadzieję, że nie zabraknie chętnych do wzięcia udziału w najsłynniejszym elbląskim festiwalu rockowym, który odbędzie się 28 czerwca.

Elbląg Rocks Europa to inicjatywa, która ma wyłonić najlepszych z pośród rywalizujących ze sobą zespołów. Ideą elbląskiego przeglądu muzycznego, realizowanego już od 2008 roku, jest odkrycie nowych gwiazd muzyki z pogranicza rocka, metalu, reggae czy nawet folku. Zespoły biorą udział w Bitwie Kapel, która ma wyłonić zwycięzców – wybieranych zarówno przez jury, jak i przez publiczność festiwalu. Koncert kończy się występem laureatów poprzedniej edycji konkursu oraz gwiazdy wieczoru. Jest to, więc szansa na wypromowanie swojego materiału!

Jeśli chcesz, aby Twój zespół miał szansę zagrać przed kilkusetosobową widownią, na profesjonalnej scenie i zdobyć laur zwycięstwa, zgłoś się do nas! Wystarczy jedynie podesłać swoją kartę zgłoszeniową na maila ere@elblageuropa.pl wraz z kilkoma nagraniami Waszych kawałków.

Kartę zgłoszeniową, regulamin festiwalu oraz wszelkie informacje o Elbląg Rocks Europa można znaleźć na www.ere.elblageuropa.pl oraz profilu Elbląg Rocks Europa na Facebooku.

Festiwal Elbląg Rocks Europa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone