: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-03-2014 | Kwietniowe Poranki o 10.30 w Multikinie

Kwietniowe Poranki o 10.30 w Multikinie
z Noddym, Jessem, Rajdkiem oraz Dudusiem Wesołkiem

W kwietniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe przygody Noodiego, Jessa, Rajdka oraz Dudusia Wesołka.

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

NODDY:

Niewidzialne Gobliny
Tego dnia Gobliny stają się niewidzialne dzięki specjalnemu znikaczowi i czynią wiele szkód w całej Krainie Zabawek. Noddy podejrzewa, że jest to właśnie ich sprawka. Postanawia zwabić złośliwe Gobliny w pułapkę za pomocą starego sera i zgniłych jaj. Uwięzione stwory muszą teraz wykonać specjalne zadanie, aby odzyskać wolność.
Goblin chce się bawić
Poirytowana faktem, że Gobliny psują zabawę, Lindy rzuca czar na Chytrusa, który od razu nabiera ochoty na swawole. Gobliny nie potrafią jednak bawić się z innymi ani przegrywać, więc Chytrus oskarża innych o oszustwo. Lindy chce zdjąć czar z Chytrusa, ale jest on tak mocny, że tylko siostry mogą jej pomóc. W tym czasie Gobliny bawią się w grę, która zakłóca życie mieszkańców. W tej sytuacji Noddy wymyśla grę, dzięki której zwabia Gobliny do lasu. Tam siostry Layrel zdejmują czar z Chytrusa.

ZGADUJ Z JESSEM:

Zgaduj z Jessem® to widowisko w całości oparte na zdobywaniu wiedzy. Jess i jego przyjaciele poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące nauki i przyrody. Każdy odcinek rozpoczyna się WIELKIM PYTANIEM, na które odpowiedzią są kolejne pytania, SPRAWDZAJĄCE pomysły i ostatecznie prowadzące do ODNALEZIENIA DROGI do prawidłowej odpowiedzi! Jess mówi prosto do kamery, zachęcając dzieci do zadawania pytań, w rezultacie budując narzędzia poznawcze, których potrzebują, żeby odkryć odpowiedzi. Zgaduj z Jessem® pomaga w przygotowaniu dzieci do zgłębiania wiedzy trwającego całe życie!

RAJDEK:

Ostatni dzień Sprytka
Rajdek i Sprytek umilają sobie dzień wyścigiem. Nagle Sprytek wypada z toru! Rajdek szybko jedzie po Krzycha, ale na miejscu słyszy, że gdy elektronika padnie, to maszyna nadaje się tylko na złom. Przerażony losem Sprytka pędzi do Luzika po pomoc. Co teraz będzie?

Krzychu uczy się latać
Krzychu marzy o lataniu, więc Rajdek prosi o pomoc Śmigło. Helikopter przekazuje mu ważne informacje, jak go obsługiwać, po czym wylatują. Jednak podekscytowany Krzychu traci panowanie nad maszyną. Czy uda mu się wylądować?

DUDUŚ WESOŁEK:

O łososiu, który wie wszystko
Wszyscy przyjaciele, Dudusia uczą się do klasówki na poniedziałek, ale dziś jest sobota, a do poniedziałku daleko. Duduś chce się bawić, a nie uczyć. Postanawia złowić łososia, który wszystko wie i ... Niestety bez solidnej pracy nie da się nic osiągnąć.
Jak Ferdek był robakiem
Duduś poznał opowieść o tym, że w każdym robaczku może być zaczarowana wróżka. Tak się tym przejął, że podczas wspólnej wędrówki z Ferdkiem, gdy ten znikął mu z oczu, pomyślał, iż zamienił się w robaczka. Co z tego wyniknęło, zobaczcie sami

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Multikino Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone