: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-03-2014 | „Sarila: Podróż do krainy legend” w Multikinie

Już 4 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Sarila: Podróż do krainy legend”, do którego głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer i laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, w polskiej wersji językowej usłyszymy zaś m.in. Adama Ferency i Katarzynę Maciąg.  

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedynym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu? Scenariusz filmu oparto na prastarych indiańskich legendach. W oryginalnej wersji dubbingowej animacji „Sarila: Podróż do krainy legend”, której pełna przygód i humoru fabuła stanowi gwarancję doskonałej zabawy dla dużych i małych widzów, głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer i laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, w polskiej wersji językowej usłyszymy zaś m.in. Adama Ferency i Katarzynę Maciąg.  
Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Sarila: Podróż do krainy legend”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.


O filmie „Sarila: Podróż do krainy legend”
Reżyseria: Nancy Florence Savard
Scenariusz: Roger Harvey, Paul Risacher, Pierre Tremblay
Dubbing:
Adam Ferency - Angakok
Katarzyna Maciąg - Apik
Paweł Ciołkosz - Markussi
Krzysztof Wach - Putulik   
Jolanta Wołłejko - Saya   
Sara Lewandowska - Mipuluk    
Andrzej Blumenfeld - Ukpik    
Anna Dereszowska - Sedna

Multikino Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone