: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-05-2014 | Zespół Defying w Pubie Sąsiedzi - 2 maja !!!

Już 2 maja o godzinie 20:00 progmetalowy zespół Defying zjawi się w pubie Sąsiedzi w Elblągu, aby zagrać koncert promujący debiutancką płytę "Nexus Artificial". Towarzyszyć mu będą dwie olsztyńskie kapele: Cursed Personality (thrash metal) oraz Fate (heavy/thrash metal). Szykujcie się na ostrego metalowego kopa!

Wjazd: Tylko 5 zł!

DEFYING

Twórczość zespołu oscyluje wokół post i progmetalu. Muzycy nie boją się eksperymentowania i często sięgają po niekonwencjonalne środki brzmieniowe, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, sample, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki.

CURSED PERSONALITY

Zespół Cursed Personality został założony w 2009 roku. CP to thrashowa mieszanka czterech młodych ludzi, którzy marzyli o założeniu kapeli. Zespół ma na koncie ok. 70 koncertów oraz 1 płytę długogrającą. Stay Cursed!

FATE

Jesteśmy młodym olsztyńskim zespołem działającym od 2012 roku. Naszą twórczość można zakwalifikować do szeroko pojętego metalu. Każdy z nas słucha trochę innej muzyki, co sprawia, że mamy dosyć zróżnicowane utwory. Większość czasu spędzamy na graniu, ale jesteśmy też po prostu dobrymi przyjaciółmi.

ZAPRASZAMY !!!

Pub Sąsiedzi
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone