: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-05-2014 | Interaktywny Plac Zabaw – wkrótce otwarcie!

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie wystawy Interaktywny Plac Zabaw. Prace przygotowawcze idą pełną parą, by 5 maja o godz. 18 otworzyć wystawę, jakiej w Galerii EL jeszcze nie było. Mając na uwadze komfort zwiedzających wstęp na wernisaż tylko z wejściówkami i zaproszeniami.

Autorzy pomysłu - Patrycja Mastej i Dominika Sobolewska wraz z Pawłem Janickim z Centrum Sztuki WRO - określają Interaktywny Plac Zabaw mianem odpowiednika galerii sztuki współczesnej dla dzieci, gdzie w odróżnieniu od opatrzonych zakazami dotykania, biegania i hałasowania muzeów i galerii, można i trzeba dotykać eksponatów, gdzie kluczowa jest interakcja, a zwiedzanie staje się niezapomnianą przygodą. To doświadczalne laboratorium, w którym już od najmłodszych lat dzieci poznają nowe media wchodząc w interakcję ze sztuką.
Zabawki działają na zmysły wzroku, słuchu, dotyku i węchu (np. będzie można poczuć zapach kory i trawy). Niektóre instalacje powstały dzięki różnym technicznym sztuczkom: czujnikom ruchu, komputerom i kamerom, które zostały skrzętnie ukryte. Uzupełnienie wystawy stanowi sala w formie kina, gdzie prezentowany jest wybór klasycznej polskiej animacji z lat 1960. i ’70. W ten sposób w Interaktywnym Placu Zabaw spotykają się media tradycyjne i nowe: film i sztuki wizualne.

Podczas wernisażu 5 maja wstęp będzie się odbywał w kilkudziesięcioosobowych grupach. Przewidujemy także projekcje bajek oraz gry i zabawy w Krużganku.

Wystawa jest skierowana dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Dzieci do 8 r.ż. mogą zwiedzać wystawę tylko pod opieką dorosłych.

Wystawa będzie czynna do 17 czerwca w godzinach otwarcia Galerii (poniedziałek nieczynne, wtorek - sobota 10-18, niedziela 10-17).

Grupy zorganizowane wyłącznie po uprzedniej rezerwacji pod nr. tel. 55 625 67 80, 55 625 67 83 (mail: marta@galeria-el.pl).

Wstęp zgodnie z cennikiem Galerii EL: bilet normalny 8 zł, bilet ulgowy 4 zł, bilet rodzinny: 16 zł (2 os. dorosłe + dzieci), bilet grupowy (dla grup zorganizowanych pow. 10 osób, opiekun gratis) 3 zł/os.

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone