: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-05-2014 | B-QLL w Podwójnym Weekendzie - Bollywood Bowling

I obiecane PEŁNE INFO od BOLLYWOOD BOWLING
W ten weekend DOUBLE STRIKE IMPREZOWY !!!

Na koniec maja ponownie wystąpi u nas Wasz ulubiony zespół BQLL, kto miał przyjemność być już na ich koncercie to wie że chłopaki robią świetne show, mają doskonały kontakt z publicznością i potrafią doskonale rozkręcić imprezę.

Wjazd 15 zł (opcja open bar 21:00-23:00)
Wjazd 10 zł (bez open baru)


Kto zawita do nas w piątek i nie będzie miał dość jeszcze w sobotę, to z wejściówką na BQLL wjazd na sobotnią klubową imprezę VNALOGIC DNF FREE!!!

Zespół B-QLL powstał 14.02.2010r. z inicjatywy Marcina Niewiadomskiego ”OMBRE” . Na początek postanowił odświeżyć Hit lat 90 tych „Baby go” którego z resztą Marcin Niewiadomski jest współautorem. Odświeżenie tego utworu okazało się strzałem w dziesiątkę! Rok później powstał kolejny przebój „UoUoU” ale i tak wszyscy czekali na Mega HIT „BUNGA BUNGA” Do dziś ten przebój podbija wszystkie listy przebojów jak i jest rozchwytywany przez wielką rzeszę DJ-ów w Polsce, Niemczech i nie tylko. Utwór ukazał się na składance DMC Poland oraz w postaci singla . Został nakręcony do tego utworu również teledysk. Formacja B-QLL składa się z dwóch głównych postaci czyli Marcina Niewiadomskiego „OMBRE” oraz Jacka Muszyńskiego „ JACO” . Obydwaj Panowie przez dłuższy czas tworzyli wizerunek sceniczny Grupy D-BOMB, który do tych czas zapadł w pamięci fanów tej że grupy. Zaczynali jako tancerze teraz tworzą swój Project o nazwie B-QLL !! Formacja pracuje w studiu nad pierwszą płytą a już niebawem kolejny singiel w przed premierze tej że płyty. Na płycie znajdą się przede wszystkim utwory w języku Polskim z jednym wyjątkiem . Dodatkowo ważną informacją jest to, że Ombre i Jaco współpracują z jedną z najlepszych telewizji muzycznych w Polsce TV.DISCO w roli Prezenterów. Podsumowując ten krótki opis można stwierdzić, że Panowie mają pełne ręce roboty i dużo sukcesów w tak krótkim czasie… A to dopiero początek !

Bollywood Bowling Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone