: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-07-2014 | Lipcowe Poranki o 12.00 w Multikinie

.. z Barbie – królową morskich fal!

W lipcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 Barbie przeniesie najmłodszych kinomanów do swojego podwodnego świata.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W lipcu o 12.00 Multikino zaprasza do świata Barbie
. Na uczestników pokazów będą czekały „Barbie i Podwodna Tajemnica” (05-06.07.2014r. i 12-13.07.2014r.) oraz „Barbie i Podwodna Tajemnica 2” (19-20.07.2014r. i 26-27.07.2014r.).  

„Barbie i Podwodna Tajemnica”

Poznajcie Merliah, mistrzowską surferkę z Malibu. Pewnego razu, zupełnie przypadkiem, odkrywa ona niezwykły sekret skrywany przez własną rodzinę i dowiaduje się, że wcale nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniowa syrenką. Wkrótce Merliah, wraz z przyjacielskim delfinem Zumą, wyruszy
w podwodną podróż, śpiesząc na ratunek swojej mamie, będącej tak naprawdę królową podmorskiego świata Oceanii. Z pomocą swych nowych przyjaciół dzielna syrenka pokona wszelkie przeciwności i ocali królestwo oceanu. A na końcu swej przygody odkryje, że to co wyróżnia nas od innych, może być naszą największą siłą.
Projekcja: 5 - 6 lipca oraz 12 - 13 lipca

„Barbie i Podwodna Tajemnica 2”
Życie Merliah Summers™, mistrzyni surfingu, zmienia się nieoczekiwanie, gdy dowiaduje się, że nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniową syrenką. Od tego momentu nic już nie jest takie jak dawniej. W tej opowieści, będącej kontynuacją przygód Merliah™, wzbudza ona sensację, gdy udaje się do Australii na finały zawodów  surfingowych. Wygrana
w Mistrzostwach jest dla niej szansą na pokonanie swojej największej rywalki, Kylie. Jednak
w tym samym czasie, podstępna ciotka Eris ucieka ze swego basenu mając plan przejęcia tronu podwodnej krainy, zwanej  Oceanią.  Merliah™ i jej morskie przyjaciółki  wyruszają więc w głębiny, aby ją powstrzymać. Jest to nowa, wspaniała przygoda, podczas której Merliah™ uczy się, iż wszystko można osiągnąć, kiedy pozostaje się wiernym samemu sobie.
Projekcja: 19 - 20 lipca oraz 26 – 27 lipca

Lipcowe Poranki o 12.00 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Multikino - Elbląg - Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone