: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-07-2014 | Grafatak - Nowa Nadzieja 2014 - bitew na rysunki ciąg dalszy!

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? oraz Klub Mjazzga zapraszają na otwarcie nowego Grafatakowego sezonu. Pierwsza walka w ramach "Grafatak - nowa nadzieja" odbędzie się 25 lipca 2014 o godz. 18. Będzie to walka plenerowa, więc sekundantów zapraszamy przed Ratusz Staromiejski. Będzie to także walka płci - w szranki stanie przedstawicielka płci pięknej Edzia, a jej przeciwnikiem będzie samiec alfa - Edward.

Grafatak to graficzny pojedynek dwóch rysowników, tworzących w czasie rzeczywistym, "pojedynkujących się" na rysunki na konkretny temat. Pomysł bitew graficznych zrodził się w 2001 r. w głowie Seana Bono, nowojorskiego malarza i grafika, uczestnika pierwszych bitew. Na świecie podobne eventy cieszą się uznaniem i popularnością - biorą w nim udział już znani artyści, ale i wypływają nowe talenty. Jednak artyści to jedno, najważniejszy jest fakt tworzenia na oczach publiczności, wyjścia ze sztuką poza przyjęte schematy galerii. To publiczność także ma głos decydujący w kwestii zwycięzcy.

Ubiegłoroczny debiut walk na rysunki nie pozostawił w nas wątpliwości, że i w tym roku powinniśmy kontynuować ten graficzny proceder.

Projekt przewiduje 5 etapów konkursu - zwycięzca pierwszego będzie musiał zmierzyć się z nowym przeciwnikiem, wyłonionym wśród zgłoszeń, które już można przesyłać na adres skcojest@gmail.com. Jeżeli chcielibyście się pokazać, jesteście kreatywni i nie boicie się wyzwań - czym prędzej wyślijcie do nas próbkę swojego talentu i dane kontaktowe. Jest o co walczyć - zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną. W tym roku jest to 200 zł. a przykład Samirity, która w ubiegłorocznej edycji wygrała 3 pojdynki udowadnia, że może być to znakomite źródło dochodu.
Tegoroczne edycje plenerowe (lipiec i sierpień) połączone będą z bitwą dla małoletnich, którzy na oddzielnych stanowiskach i innymi materiałami będą walczyć o przesłodkie nagrody. Kto więc dzieciaty, Grafatak to najlepsza opcja dla dzieciaka w tym czasie. Zapraszamy więc międzypokoleniowo!

Grafatak - Nowa Nadzieja 2014 - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone