: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-08-2014 | Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 8 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: katastroficzny „Epicentrum” Stevena Quale’a („Oszukać przeznaczenie
5 3D”), „Wojownicze żółwie ninja” Jonathana Liebesmana („Gniew tytanów”) oraz thriller „Bardzo poszukiwany człowiek” z Phillipem Seymourem Hoffmanem.

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film „Epicentrum” Stevena Quale’a („Oszukać przeznaczenie 5 3D”) widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń amatorów i odważnych mieszkańców miasta pozwala widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń i przekonać się o niszczycielskiej sile przyrody, utrwalonej w obiektywie ich aparatów. W jednego z głównych bohaterów wciela się Richard Armitage („Hobbit: Pustkowie Smauga”). Aktor gra owdowiałego ojca, który z pomocą łowców burz, próbuje ratować syna przed następstwami niszczycielskiej trąby powietrznej.  

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O’Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera. „Wojownicze żółwie ninja” wyreżyserował Jonathan Liebesman („Gniew tytanów”, „Inwazja: Bitwa o Los Angeles”).  

„Bardzo poszukiwany człowiek” to oparty na słynnym bestsellerze Johna le Carré thriller szpiegowski w reżyserii Antona Corbijna, twórcy „Control” oraz „Amerykanina”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Phillip Seymour Hoffman, Rachel McAdams, Willem Dafoe i Robin Wright. Od ataku na World Trade Center minęło 10 lat. Służby wywiadowcze w całej Europie nadal tropią groźnych islamistów. Do Hamburga uznawanego za jedną z głównych siedzib terrorystów, przedostaje się młody, skrajnie wycieńczony Czeczen, Issa. Jego przyjazd natychmiast wzbudza niepokój kontrwywiadu niemieckiego oraz brytyjskiego. Tajemniczy mężczyzna rości sobie bowiem prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej przed laty w prywatnym banku. W prowokacji przygotowanej przez służby, role do odegrania będą mieć nie tylko agenci. Do rozgrywki przystąpi także młoda idealistka, prawniczka Annabel (McAdams) i leciwy bankier (Dafoe), który jako jedyny ma dostęp do podejrzanego konta. Czy Issa jest ofiarą opresyjnego systemu, czy śmiertelnie groźnym terrorystą, którego kolejny ruch może okazać się tragiczny w skutkach? Rozpoczyna się walka wywiadów i wyścig, którego stawką jest międzynarodowe bezpieczeństwo.  

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Epicentrum”
Reżyseria: Steven Quale
Scenariusz: John Swetnam
Obsada:
Sarah Wayne Callies - Allison Stone   
Richard Armitage - Gary Morris   
Jeremy Sumpter - Jacob   
Nathan Kress - Trey   
Matt Walsh - Pete   
Kyle Davis - Donk   
Scott Lawrence - Dyrektor   
Max Deacon - Donnie

O filmie „Wojownicze żółwie ninja”
Reżyseria: Jonathan Liebesman
Scenariusz: Josh Appelbaum, André Nemec, Evan Daugherty
Obsada:
Alan Ritchson - Raphael   
Noel Fisher - Michaelangelo   
Jeremy Howard - Donatello   
Pete Ploszek - Leonardo   
Megan Fox - April ONeil   
William Fichtner - The Shredder   
Whoopi Goldberg - Bernadette Thompson   
Will Arnett - Vernon Fenwick

O filmie „Bardzo poszukiwany człowiek”
Reżyseria: Anton Corbijn
Scenariusz: Andrew Bovell
Obsada:
Philip Seymour Hoffman - Günther Bachmann   
Rachel McAdams - Annabel Richter   
Willem Dafoe - Tommy Brue   
Robin Wright - Martha Sullivan   
Grigoriy Dobrygin - Issa Karpov   
Homayoun Ershadi - Aktor   
Nina Hoss - Erna Frey   
Daniel Brühl - Max

Multikino - Elbląg - Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone