: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-08-2014 | Łykend w Oxidenie !!!

Łykiendunio nasz kochany
I równie kochany Oxiden Club !!!!


Sobotnia impreza to kontynuacja znanego i lubianego cyklu Oxiden on Tour. Tym razem pobawimy się w klimatach naszego wschodniego sąsiada. Na ten wieczór przygotowaliśmy szereg tematycznych atrakcji. Zaciekawieni?

Na specjalnie przygotowanym stoliku prawdziwi twardziele, którzy mają nerwy ze stali będą mogli sprawdzić się w prawdziwej Rosyjskiej Ruletce! Zasady są proste – jeden pistolet, jeden nabój i jeden zwycięzca. Kto podoła temu zadaniu? Może Ty? Przyjdź, zagraj i wygraj!

Bez wódki nie wyobrażamy sobie imprezy w rosyjskim stylu. Pomyśleliśmy również i o tym. Większy niż zazwyczaj shot zmrożonej wódki to koszt wyłącznie 5 PLN! Natomiast przez całą noc butelka wódki 0.5L to jedynie 49 zł!

Zaskoczy Was ciekawy wygląd klubu, obowiązkowe darmowe jabłuszko (prosto o polskich sadowników) na wejściu i DJ znany z ogólnoświatowej sceny politycznej.

Wstęp na imprezę: 10 zł do godziny 24.00. Później – 15 zł. UWAGA! Lista gości z wydarzenia na Facebook wchodzi do godziny 22.00 zupełnie ZA DARMO! Zapraszajcie znajomych i oszczędzajcie już na wejściu!

Zapraszamy serdecznie! I pamiętajcie – jeżeli dobra, bezpieczna zabawa na najwyższym poziomie, to tylko w Clubie Oxiden!

Rezerwacje pod numerem telefonu: 662 095 299. Do każdej loży butelka wódki gratis. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Oxiden Club - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone