: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-09-2014 | Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 3 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: kryminał „Krocząc wśród cieni” z Liamem Neesonem, „Służby specjalne” Patryka Vegi oraz horror „Annabelle” autora zdjęć do „Naznaczonego”.

„Krocząc wśród cieni” to elektryzujący thriller Scotta Franka, twórcy hitów „Raport mniejszości” i „Wolverine”. Fabułę filmu oparto na motywach bestsellera Lawrence’a Blocka, trzykrotnego zwycięzcy Edgar Award - nagrody dla autora najlepszego amerykańskiego kryminału roku. Prozę pisarza porównywano już do „szlachetnego smaku starej whisky” (Publishers Weekly), stwierdzono również, że „nadał on powieści detektywistycznej nowy i niezwykły wymiar” (Wall Street Journal). Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.  

„Służby specjalne”
to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Patryk Vega („PitBull”) bezkompromisowo wdziera się w ich psychikę i prywatność. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. „Służby specjalne” pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o tych, którzy nie znaleźli pracy w cywilu. Gdy politycy orientują się, że likwidując Wojskowe Służby Informacyjne, pozbawiono Polskę oczu i uszu, jeden z byłych szefów W.S.I. dostaje zadanie zwerbowania oficerów do nowych służb, które mają powstać. Do jednej sekcji trafiają m.in.: niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując przy aferach z pierwszych stron gazet, każdy z oficerów będzie musiał zmierzyć się z demonem swojej przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą, dla kogo w pracują i w jakim celu.  

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii - piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co pozostawią po sobie brutalni napastnicy. Okultyści przywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle. „Annabelle” wyreżyserował John R. Leonetti („Efekt motyla 2”), autor zdjęć do takich horrorów, jak „Naznaczony” czy „Obecność”.  

Multikino - Elbląg - Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone