: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-10-2014 | MEGA GWIAZDA  w Yolo Club - Shaun Baker i Jessica Jean!!!

Specjalnie z okazji inauguracji roku akademickiego YOLO CLUB przygotował dla wszystkich studentów oraz miłośników klubowego grania wielką niespodziankę. Już w najbliższą sobotę - 4 października wystąpi gwiazda światowego formatu - Shaun Baker & Jessica Jean.

Shaun Baker pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale w latach 80-tych przeprowadził się do Niemiec, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj. Początkowo grywał w niewielkich klubach, ale wkrótce jego dj-ski talent i pracowitość sprawiły, że coraz więcej i coraz lepsze kluby zaczęły się upominać o jego dj-skie sety. Dzisiaj Shaun Baker gra w najlepszych klubach w Europie i na świecie, regularnie występuje też na Ibizie i Majorce, a 04 października o jego muzycznym talencie będzie mógł przekonać się każdy z WAS, podczas występu w YOLO CLUB.

Nie od dziś wiadomo, ze Shaun Baker i Jessica Jean mają doskonały kontakt z publicznością i potrafią doskonale rozkręcić każdą imprezę. Nasi artyści to niewątpliwie muzyczna legenda. SHAUN BAKER, znany nie tylko ze swoich udanych produkcji ale także z widowiskowych występów w połączeniu z JESSICA JEAN zaprezentują Wam niezapomniany live act. Ich głośny na cały świat utwór "Hey hi hello" potrafi wprowadzić w muzyczną atmosferę nie tylko fanów dobrej muzyki. Jego pierwszym wielkim przebojem, który doczekał się niezliczonej ilości przeróbek i remiksów, była piosenka "Explode", nagrana w ramach projektu Jordan & Baker. Duet ten wystąpił na Sunrise with Ekwador w 2003 roku. Projekt Jordan & Baker ujawnił tendencje Bakera do bogatego wykorzystywania syntezatorów. Obecnie Shaun współpracuje z innym niemieckim DJ - Sebastianem Wolterem, wydając muzykę w stworzonej przez niego wytwórni Uptunes. Pierwszym jego solowym hitem był cover utworu "Bakerman", autorstwa zespołu Laid Back. Największa popularność przyniosła mu jednak piosenka "V.I.P." z lutego 2007 roku. Zajmowała ona pierwsze miejsca na listach przebojów miedzy innymi w Polsce i Czechach. Po sukcesie tego utworu jego oficjalna wokalistka została MaLoY.

Jak zapowiadał Piotr Szymański, manager YOLO CLUB - imprezy z muzyką na żywo dostarczają maga dawkę muzycznych emocji. Dlatego w sobotnią noc - 04 października nie możne Was zabraknąć w YOLO CLUB!

Nie przegap takiej okazji, tylko u nas gwarancja tak dobrej zabawy.

Rozpoczęliśmy już przedsprzedaż biletów na sobotnią imprezę (4 października). Bilety można nabyć w restauracji 7 Street w cenie 20 zł. Można tez robić już rezerwacje.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i przypominamy, że You Only Life Once - Żyje Się Tylko Raz!

YOLO Club - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone