: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-11-2014 | THE LOLLIPOPS - Pub Sąsiedzi

14 listopada br. w naszym mieście w Pubie Sąsiedzi wystąpi zespół The Lollipops.

Koncerty olsztyńskiej grupy to wybuchowa mieszanka rocknrollowej werwy, filmowego klimatu i psychodelicznych odskoków. Wszystko to podane w gęstej atmosferze gitarowego zgiełku, pulsującego basu i mocnych bębnów, okraszonych śpiewem charyzmatycznej wokalistki Kasi Staszko. Jest to mocna pozycja dla wszystkich fanów takich artystów jak PJ Harvey, Nick Cave czy Queens Of The Stone Age.

Zespół debiutował w 2011 r. albumem „Hold!", z którego pochodzi szerzej znany singiel pt. „Good Girl". Album wyraźnie odwoływał się do gitarowego grania w stylu lat 50 i 60 i zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i słuchaczy. W 2014 r. pojawił się drugi album pt. „Miniatures", na którym zespół pokazał się z bardziej emocjonalnej strony. Jest na nim mniej przebojowych piosenek, ale poprzez umiejętne wyważenie hałasu i spokoju jednocześnie on głębiej wciąga słuchacza.

W wersji koncertowej te utwory zyskują jeszcze więcej, kiedy widzimy piątkę muzyków na scenie, w obłokach dymu, porozumiewających się niemalże bez słowa i czerpiąc wyraźną frajdę z grania przed publicznością.

The Lollipops zaliczyli największe polskie festiwale (Opener, OFF Festival i Seven Festival Music and More), supportowali The Raveonettes i Grinderman, wystąpili także podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Demoludy, Dont Panic! We Are From Poland, 26. Dni Sztuki Współczesnej i Yach Film Festiwalu.

We wrześniu 2010 r. The Lollipops zdobyli grand prix na Festiwalu Gramy w Szczecinie. 29.07.2011. Po krótkiej wiosennej trasie promującej debiutancki album zespół został wybrany przez samego Nicka Cavea na support przed jego zespołem Grinderman podczas 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.


Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00.


Bilety w cenie 15 zł do nabycia w lokalu.

W tym tygodniu zapraszamy  również na SOBOTĘ. Specjalnie dla fanów muzyki Reggae zagra zespół Ejtobangla.

Wszystkie szczegóły można również śledzić na stronie www.pubsasiedzi.pl oraz https://www.facebook.com/pubsasiedzi

Zapraszamy

Pub Sąsiedzi - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone