: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-11-2014 | To miejsce ma smak! - Figaro Grill w Elblągu

Pachnące, soczyste steki, aromatyczne pieczone ryby, znakomite przystawki oraz piwniczka pełna win z całego świata – Restauracja Figaro stawia przede wszystkim na smak, który nie tylko wywołuje uśmiech na twarzy, ale i na długo pozostaje w pamięci. Od teraz ma nowego właściciela, są również nowe ceny i nowe menu, ale kucharz pozostał ten sam.  

Jedz smacznie, wydawaj rozsądnie
     Restauracja Figaro zaprasza wszystkich, którzy chcą spróbować doskonale przygotowanych dań. Od smakowitych przystawek, przez pachnące zupy, po grillowane ryby czy steki, aż po mocne w wyrazie polędwice i befsztyki. W karcie dań nie zabrakło delikatnych potraw dla dzieci, a także rozpływających się w ustach deserów. Całość uzupełnia piwniczka pełna win, a także różne inne napoje. Wszystkie dania, które znajdują się w karcie możesz również zamawiać na wynos.
     W swoim menu Figaro ma również zestawy lunchowe, które zmieniają się każdego dnia.
     Za domową zupę i drugie danie, deser oraz kompt zapłacisz tylko 14 zł!
     Wydaje Ci się, że za tak świetne dania zapłacisz krocie? Nic bardziej mylnego. Restauracja Figaro to miejsce na każdą kieszeń, gdzie zjesz smacznie, a przede wszystkim w rozsądnych cenach.

Na każdą okazję
     Figaro to również miejsce, gdzie zorganizujesz każdą większą imprezę. To właśnie tutaj odbywają się przyjęcia okolicznościowe, a także spotkania bankietowe, bale urodzinowe, wieczory kawalerskie czy panieńskie.
     Figaro w swojej ofercie ma również doskonałą formę prezentu – bon upominkowy. Obdarowana taką niespodzianką osoba będzie mogła go zrealizować w restauracji, a tym samym poczuć się niezwykle wyjątkowo.
    
Baw się razem z nami!
     Figaro zaprasza na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się już za osiem dni. W ofercie ciepłe i zimne przekąski, a także zupy, dania główne i niespodzianka po godz. 12. Restauracja oferuje również zmrożony alkohol w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj, zaproś przyjaciół i rodzinę, rezerwuj miejsce i szykuj się na znakomitą zabawę w sobotę!

     Rezerwacje pod numerem telefonu: 534 872 603
    

------------------------------- artykuł reklamowy -------------------------------

Figaro Grill - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone