: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-11-2014 | MAGICZNE ANDRZEJKI W YOLO!!!

YOLO CLUB, najlepszy klub w Elblągu przygotował dla elblążan fantastyczne i magiczne Andrzejki z dużą dawką muzycznych atrakcji. Już w najbliższą sobotę, dla mieszkańców naszego miasta zaśpiewa KATE RYAN, piosenkarka światowej sławy, laureatka nagrody World Music Awards w kategorii Najlepiej Sprzedający się Artysta z Beneluxu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na całym świecie.

- Przed nami występ kolejnych fantastycznych gwiazd oraz kolejna wspaniała impreza – zapowiada Piotr Szymański, manager YOLO CLUB.  Po prostu MAGICZNE ANDRZEJKI W YOLO CLUB.

KATE RYAN znamy z takich przebojów jak: „Désenchantée”, „Ella, elle la”, „Je t’adore”, „Voyage Voyage”. Gwiazda wystąpi w Elblągu na specjalnie zaproszenie YOLO CLUB!!!

Przygotowaliśmy kolejne atrakcje audiowizualne i sceniczne dla naszych klubowiczów – zdradza Piotr Szymański również na barze będą ciekawe promocje na drinki.

ZOSTAŁO JUŻ KILKA OSTATNICH WOLNYCH STOLIKÓW NA ANDRZEJKOWY WEEKEND!!!!! BILETY SĄ JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY PO 20 PLN  - BARDZO SZYBKO SIĘ ROZCHODZĄ WIĘC ZACHĘCAMY DO KUPOWANIA BO W DNIU IMPREZY BĘDĄ DROŻSZE!!!!!!

YOLO CLUB także w piątek (28 listopada ) przygotował niespodziankę - zagra zespół SKANER.
Spotkanie z prawdziwą legendą polskiej sceny disco polo. Największe przeboje grupy Skaner będziecie mogli usłyszeć w YOLO CLUB. „Lato w Kołobrzegu", „Moja wolność" czy „Nadzieja" - pamiętacie to?

Specjalnie dla dziewczyn tego wieczoru wstęp do 23:00 za darmo! Do 23:00 wstęp 10 PLN po 23:00 15 PLN. Open bar na piwo od 21:00 do 22:00. Czeka Was dwudniowa impreza, na dwóch salach. Zapraszamy!

Rozpoczęliśmy już przedsprzedaż biletów na sobotnią imprezę (29 listopada). Wcześniej bilety można nabyć w restauracji 7 Street.

Zapraszamy do wspólnej zabawy YOLO CLUB = You Only Life Once - Żyje Się Tylko Raz!

YOLO Club - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone