: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-01-2015 | PRZEBUDZENIE TOUR w Pubie Sąsiedzi

Kiedy i Gdzie?

16.01.2015
ELBLĄG
PUB SĄSIEDZI
ul. 1 Maja 48

Wjazd:19:00
Start 19:30
Wjazd 10zł

=====

Kto zagra?
VIERNA (hard rock)

https://www.facebook.com/ViernaOfficial
http://www.vierna.pl/
https://www.youtube.com/user/fanclubvierna
https://myspace.com/viernapl

Gdański zespół rockowy założony w 2006 roku przez Wojciecha Buczyńskiego.

Wiosną 2008 roku, utwór „Nie ma nas” zajmuje drugie miejsce na liście przebojów Radia Gdańsk w edycji „Przebojem na antenę”.
Jesienią 2008 roku, nagrywamy pierwszy teledysk do utworu „W krzywym zwierciadle”.

W roku 2008 i 2009, kapela występuje dwukrotnie na głównej scenie WOŚP-u w Gdańsku na Długim Targu, wzbudzając gromkie brawa publiczności i uznanie organizatorów.
Koncerty w trójmiejskich klubach muzycznych powiększają grono fanów zespołu Vierna.

Wiosną 2009 roku, zespół stara się o nominację na koncert Top Trendy w Sopocie. Utwór „Nie ma nas” od października 2009 króluje na liście przebojów rozgłośni Radia Kaszebe. W ostateczności utrzymuje się przez kilka tygodni na pierwszym miejscu.

Pod koniec roku 2009, powstaje utwór „Kopalnia” – jest on poświęcony tragicznym wydarzeniom w Kopalni „Wujek”. Od początku roku 2010, trafia na czołowe miejsca w liście przebojów Radia Kaszebe, w ostateczności plasując się na pierwszym miejscu.

Zespół nabiera rozpędu i od marca 2010 roku, rozpoczyna trasę promującą materiał do pierwszej płyty. W roku 2010, zespół skupia się na wydaniu debiutanckiej płyty – „TANGO ŻYCIA”.

Od jesieni 2010 roku, zespół Vierna współpracował z Arletą Rusiecką. Z jej udziałem został nagrany utwór „Kolejny dzień”, a następnie teledysk do tej piosenki.

Zespół zaczyna koncertować. 17 czerwca 2012 roku, zespół zdobywa wyróżnienie na Festiwalu Muzyki Rockowej w Nidzicy – Zmrok Nidzica.

W grudniu 2013 roku dochodzi do składu nowy basista Tomek "Longer" Kamiński, a w marcu 2014 roku, zespół rozpoczyna współpracę z nowym gitarzystą Zbyszkiem Urbańskim i nową wokalistką – Marion Jamickson, ex wokalistką zespołu Empire i półfinalistką 3 edycji programu Must Be The Music.

=======

- Bregma (rock/metal) Gdańsk

https://www.facebook.com/bregmagdansk
http://www.youtube.com/channel/UCiMCw2KluMhuzIWlyP434GQ

Zespół wykonuje szeroko rozumianą muzykę rockowo-metalową, zawierającą elementy eksperymentalne. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez grupę finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście każdego z podmiotów BREGMY do tworzenia, pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności - pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.

- Parallel Universe (metalcore) Malbork

https://www.facebook.com/paralleluniverseofficial/timeline
https://www.youtube.com/channel/UCGcq-r-nXO4JL-rAJEhHNyQ

Zespół grający muzykę w klimatach metalcore/hardcore, wywodzący się z pomorza, założony w połowie roku 2014. Parallel Universe składa się z pięciu indywidualności, które wspólnie tworzą ich własny wszechświat równoległy. Debiutowali koncertowo na początku października 2014 przed zespołem Cochise.

Pub Sąsiedzi - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone