: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-02-2015 | 28 Salon Elbląski – zapraszamy do udziału!

Od ostatniego Salonu Elbląskiego mijają dwa lata, pora więc ogłosić nabór do kolejnej, dwudziestej ósmej już edycji tej imprezy. Termin przyjmowania zgłoszeń do 3 kwietnia 2015 r.

W Salonie Elbląskim mogą wziąć udział artyści związani z elbląskim środowiskiem plastycznym. Przed zgłoszeniem chęci udziału należy zapoznać się z Regulaminem XXVIII Salonu Elbląskiego, po czym wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć zdjęcia maksymalnie 3 prac, powstałych w ciągu ostatnich 2 lat czyli nie wcześniej niż po 1 września 2013 r. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o technikę wykonania prac.

Zgłoszenia – w wersji tradycyjnej lub elektronicznej – przyjmowane są do 3 kwietnia 2015 r. Do 10 kwietnia z nadesłanych propozycji wybrane zostaną prace, które od 28 maja do 5 lipca zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii EL. Za dobór prac do wystawy odpowiedzialni będą: Jarosław Denisiuk  – Dyrektor CS Galeria EL, Karina Dzieweczyńska – Kierownik Działu Inicjatyw Programowych i Reklamy / Specjalista ds. Kolekcji oraz Marta Demko – Specjalista ds. Edukacji / Kurator.

Szczegółowy Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www Galerii EL oraz na miejscu w Centrum Sztuki Galerii EL przy ul. Kuśnierskiej 6.

Dodatkowych informacji udziela także Marta Demko – marta@galeria-el.pl, tel. 55 625 67 83.

Galeria El Zaprasza - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: 28 Salon Elbląski – zapraszamy do udziału!


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone