: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-02-2015 | „Sam przeciwko Polsce” - wieczór kabaretowy u Sąsiadów

W sobotę, 21 lutego o godz. 20 Sąsiedzi zapraszają na wieczór stand-up. To pierwszy (a organizatorzy mają nadzieję, że nie ostatni) kabaretowy wieczór w pubie. Przed elbląską publicznością wystąpi rewelacyjny komik z Koszalina - Szymon Łątkowski w swoim najnowszym programie „Sam przeciwko Polsce”. Bilety dostępne w Pubie Sąsiedzi w cenie: 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu występu.

„Sam przeciwko Polsce” - wieczór kabaretowy u Sąsiadów
     Kabaretowa świeżość! Nowość! Inteligentna forma artystycznego buntu schowana w ramach świetnego komediowego spektaklu!
     Jeden z najciekawszych i najzabawniejszych programów kabaretowych ostatnich lat. Spojrzenie na naszą rzeczywistość z perspektywy całego społeczeństwa oraz pojedynczej jednostki!
     Autor – Szymon Łątkowski o programie mówi w taki sposób: „To kilkanaście skeczy o tym, za co swoją ojczyznę kocham, co mnie przeraża i czego nie mogę zaakceptować. Kocioł pełen śmiechu, dobrej zabawy, poważnej refleksji i dialogu artysty z odbiorcą!”
     Program Sam przeciwko Polsce zmusza widza do myślenia, po spektaklu pozostawia wiele ciekawych i ważnych refleksji. Ale przede wszystkim jest to olbrzymia porcja zabawy i śmiechu! Szymon wykorzystuję wiele narzędzi, by temperatura spektaklu nie spadła ani na chwilę: mnóstwo barwnych i ciekawych postaci, zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych rekwizytów.

     Wrażenie robi także oprawa wizualna i muzyczna! Sam przeciwko Polsce to źródło pozytywnej energii i niepowtarzalna szansa na znakomitą zabawę!
     Kolejność pojawiania się postaci na scenie podkreśla ich kontrast i zwiększa komediowy efekt:
     Smutnego Pana Ziemniaka zastępuje nadpobudliwy biznesmen po którym po scenie snuje się wypalony i znerwicowany nauczyciel. Ciekawą postać goni ciekawsza! Patriotę polskości goni patriota równości. Wrażliwego Pana Heńka ze sceny wypycha zapatrzony w siebie Lekarz. ”
     Kropkę nad i” stawia Szalony Malarz będący kwintesencją scenicznej ekstrawagancji młodego komika.
     Żaden polski artysta kabaretowy nie miał tylu wcieleń w jednym programie!
    
     Szymon Łątkowski - młody wiekiem, dojrzały twórczo. Przez kilka lat był czołowym prezenterem poznańskiego radia Afera. Autorska audycja rozrywkowo-satyryczna Maszynowy zyskała uznanie zarówno słuchaczy jak i środowiska dziennikarskiego. Poprzedni program kabaretowy „Sceny na jednego” zdobył ponad 20 nagród na ogólnopolskich konkursach, przeglądach i festiwalach! Program Sam Przeciwko Polsce to jego najnowsze i najciekawsze dzieło. Poza sceną założyciel teatrzyku kukiełkowego „Pan Pacynka” oraz autor bajek dla dzieci z którymi występuje także charytatywnie, bo jak sam twierdzi: „Bycie artystą to również wielka odpowiedzialność.”
     Przez środowisko uznawany za wielką nadzieję polskiej sceny komediowej i kabaretowej!
    
Zaczynamy o godz. 20.
Bilety dostępne w Pubie Sąsiedzi w cenie: 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu występu.
    
     Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.pubsasiedzi.pl, gdzie dowiedzą się Państwo o innych ciekawych wydarzeniach w Pubie Sąsiedzi.
W tym tygodniu zapraszamy również na piątkowy turniej w Piłkarzyki

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: „Sam przeciwko Polsce” - wieczór kabaretowy u Sąsiadów


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone