: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-03-2015 | ENEMEF: Noc Ekranizacji ze Zbuntowaną już 20 marca w Multikinie

ENEMEF: Noc Ekranizacji to propozycja kierowana zarówno do kinomanów, jak
i wielbicieli literatury. Tej nocy na wielkim ekranie pojawią się cztery filmowe adaptacje powieści, które zajęły czołowe miejsca na liście światowych bestsellerów. ENEMEF: Noc Ekranizacji odbędzie się 20 marca w 28 kinach sieci Multikino.

Noc Ekranizacji
to doskonała szansa, aby poznać historie, które ujęły miliony czytelników na całym świecie, a także aby skonfrontować swoje wyobrażenia o bohaterach i świecie
z książek z reżyserską wizją. W repertuarze:
- długo wyczekiwana ZBUNTOWANA - premierowo!,
- hitowa NIEZGODNA,
- pochłaniający INTRUZ,
- wzruszający ZOSTAŃ, JEŚLI KOCHASZ.


ENEMEF: NOC EKRANIZACJI odbędzie się 20 marca (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano

Kolejność emisji filmów:
Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 15 marca. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 16 marca wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
- przedsprzedaż rozpocznie się 3 marca.

Pytania, wątpliwości?
Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Opisy filmów:

Zbuntowana - PREMIEROWO!
Insurgent, USA 2015, 120
reżyseria: Robert Schwentke
scenariusz: Brian Duffield, Akiva Goldsman
obsada: Shailene Woodley, Theo James, Zoë Kravitz, Miles Teller
muzyka: Joseph Trapanese

To filmowa adaptacja drugiego tomu bestsellerowej serii "Niezgodna" Veroniki Roth. Ekranizacja poprzedniej części, podobnie jak książkowe wersje całej trylogii, odniosła światowy sukces.

Główna bohaterka Beatrice musi stawić czoła konsekwencjom podjętej decyzji dotyczącej swojej przynależności do jednej z odgórnie ustalonych grup. Między frakcjami wywiązuje się otwarta wojna, która wymusza opowiedzenie się po jednej ze stron. Dziewczyna przeżywa wewnętrzny konflikt, a trudna sytuacja wymaga od niej kolejnych, dramatycznych wyborów. W końcu musi złamać reguły swojego bezwzględnego świata, aby ocalić tych, których kocha. Czy sprosta temu życiowemu egzaminowi dojrzałości?

W filmie ponownie w główne role wcielają się Shailene Woodley i Theo James. Wśród nowych twarzy pojawią się m.in. Octavia Spencer nagrodzona Oscarem za rolę
w "Służących".

Niezgodna
Divergent, USA 2014, 139
reżyseria: Neil Burger
scenariusz: Evan Daugherty, Vanessa Taylor
obsada: Shailene Woodley, Theo James, Ashley Judd
muzyka: Junkie XL

Veronica Roth podbiła świat powieścią "Niezgodna", ta pierwsza część trylogii porównywana jest do "Igrzysk śmierci".

Na ruinach Chicago wzniesiono metropolię, w której społeczeństwo obowiązuje selekcja. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Ten, kto, nie posiada żadnej z kluczowych cech, będzie żyć na marginesie. Jeśli zaś ma więcej niż jedną z nich czeka go całkowita eliminacja. Rozwiązaniem, które wybiera Beatrice jest ucieczka do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi. Dziewczyna musi znaleźć
w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej.

Film jest doskonale zrealizowany, fani książki nie będą zawiedzeni. Wielkim atutem produkcji są też odtwórcy głównych ról: Shailene Woodley i Theo Jamesa oraz krwisty epizod samej Kate Winslet.

Intruz
The Host, USA 2013, 125
scenariusz i reżyseria: Andrew Niccol
obsada: Saoirse Ronan, Jake Abel, Diane Kruger
muzyka: Antonio Pinto

"Intruz" to niezwykle intensywne kino przygodowe, które zostało oparte na bestsellerowej powieści Stephenie Meyer, autorki "Sagi Zmierzch".

Przyszłość. Ziemię skolonizowała obca rasa zwana Duszami, która przejmuje kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi. Pozostała jedynie grupka uciekinierów, do której należy Melanie Stryder. Jej śladem podążają łowcy, w końcu dziewczyna pada ich ofiarą. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza - Wagabunda. Czy Melanie uda się odzyskać dawne życie oraz utraconą miłość? Czy odnajdzie swoich bliskich?

Za scenariusz oraz reżyserię odpowiada Andrew Niccol, który jest twórcą m.in.: "Truman Show", "Pan życia i śmierci".

Zostań, jeśli kochasz
If I Stay, USA 2014, 106
reżyseria: R.J. Cutler
scenariusz: Shauna Cross
obsada: Chloë Grace Moretz, Mireille Enos, Jamie Blackley, Joshua Leonard
muzyka: Heitor Pereira

Chwytający za serce dramat oparty na popularnej powieści autorstwa Gayle Forman, która znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa". Książka ta została przetłumaczona na ponad 30 języków.

Nastoletnia Mia jest utalentowaną wiolonczelistką. Dziewczyna staje przed życiowym dylematem, w którym musi wybrać miedzy marzeniami a miłością. Jej rozterka przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie kiedy wskutek dramatycznego zdarzenia zostaje zawieszona między życiem a śmiercią i musi zdecydować po której stronie zostanie.

Cutler łącząc egzystencjalną tematykę z dowcipnymi dialogami i sentymentalną ścieżką dźwiękową stworzył subtelną i emocjonalną opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

ENEMEF - Elbląg - Zaprasza

rzut na fotki do artykułu: ENEMEF: Noc Ekranizacji ze Zbuntowaną już 20 marca w Multikinie


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone