: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-04-2015 | MR. POLLACK U SĄSIADÓW - 30 Kwiecień

Można już oglądać najnowszy wideoklip Mr.Pollack Stand Up And Run by Mr.Pollack !!!
Już 13 kwietnia ukazała się płyta w Polsce ! 25 maja 2015 w EU i 9 czerwca w USA !
30 kwietnia jeden z pierwszych koncertów promujących płytę i to właśnie u nas w Elblągu.


BILETY W CENIE PRZEDSPRZEDAŻY 20ZŁ
W DNIU KONCERTU 30ZL


Mr. Pollack tworzą bracia Jacek (gitara) i Grzegorz Polakowie oraz Bartłomiej Filip (bass), którzy karierę muzyczną rozpoczynali u ojca Justyny Steczkowskiej, ucząc się śpiewu w prowadzonym przez niego chórze. Po kilkunastu latach założyli zespół rockowy i w roku 1990 nagrali swą pierwszą płytę QŃ. Na tej płycie Jacek Polak pokazał swój doskonały warsztat gitarowy i został uznany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Od tego czasu zespół nagrał jeszcze kilka płyt, w tym - ku zaskoczeniu swych fanów - jedną płytę zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej („Air on 6 strings”, rok 2000, utwory m.in. Beethovena, Mozarta, Bacha, Rimskiego-Korsakova - bardzo popularny "Lot trzmiela"). Płyta ta cieszyła się dużą popularnością, utwory na niej nagrane na stałe weszły do repertuaru koncertowego zespołu, a Jacek został określony "Paganinim Gitary". Zespół koncertował z powodzeniem na całym świecie, zaś jego muzycy zbierali indywidualne nagrody w konkursach i przeglądach instrumentalistów. Jacek w roku 1997 został uznany w Polsce za "Nową nadzieję gitary" w plebiscycie organizowanym przez wiodący fachowy magazyn "Gitara i Bas", a w roku 2002 został uhonorowany w USA nagrodą "Największy nieodkryty talent gitarowy". Grzegorz w roku 2011 zajął 3. miejsce na międzynarodowym festiwalu perkusyjnym "Drum Off", organizowanym przez Melody House Musical Instruments. Bracia Polakowie na krajowej scenie współpracowali z wieloma znanymi muzykami, m. in. z zespołem Chłopcy z Placu Broni, Renatą Przemyk, Jackiem Królikiem - aktualnie grającym w zespole Grzegorza Turnaua, Grzegorzem Skawińskim (Kombi, ONA). W roku 2013 ukazała się najnowsza płyta zespołu, "Black Hawk", bardzo dobrze przyjęta tak w Polsce, jak i za granicą (duże powodzenie w USA). Od 24.08.2014 do 11.09.2014 Zespół Mr.Pollack odbył w trasę koncertową po Chinach "Mr.Pollack 2014 China Tour" promującą najnowszą płytę "Black Hawk" !!!

A oto co na temat Jacka Polaka mówi sam Grzegorz Skawiński:
"Jeden z wybitniejszych polskich wioślarzy eksplorujacych neo klasyczną materie. Kiedyś, jeszcze za czasów O.N.A. zaprosił mnie do wspólnego grania na płycie swojego zespołu Mr Pollack. Teraz ja mogłem się odwdzięczyĆ zapraszając Jacka do ME&MY GUITAR... Zagrał w swoim stylu z pasją i ogniem! Jestem pewien, ze to nie koniec naszej współpracy i jeszcze coś razem zagramy."

Tak o Jacku i Grzegorzu Polakach oraz Bartku Filipie wyraża się światowej sławy skrzypek Nigel Kennedy :
" Wasza gra jest niesamowita ! Macie w sobie tyle pasji i energii. Po prostu powalacie energią ,techniką i rewelacyjnym brzmieniem ! "


Obecny skład zespołu:
Jacek Polak-Guitar,Vocal
Grzegorz Polak-Drums
Bartłomiej "Gibson" Filip-Bass,Vocal

Sąsiedzi zapraszają już 30 kwietnia na 20.30A w niedługim czasie wiele wydarzeń, które nie jednej osobie przypadną do gustu. 15 Maja koncert Rafała „Zwierzaka” Zielińskiego oraz Dominika Majewskiego. 22 Maja Natalia Lubrano, a 5 Czerwca Wanda & Banda.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń na stronie www.pubsasiedzi.pl oraz na Facebooku.

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: MR. POLLACK U SĄSIADÓW - 30 Kwiecień


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone