: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-06-2015 | Czerwiec w wydaniu Sąsiadów

Mamy już cieplutki czerwiec za oknem.
Czyli pora na zimne piwko i gorące imprezy w Pubie Sąsiedzi.
W programie koncerty elbląskich grup: Elbląska Mrzafka, Pejscz, Kwas, Dj Zel oraz pochodzący z Elbląga rapera VNM.

Szybka wrzutki najbliższych imprezek.


04-06-2015
     Elbląska Mrzafka, Pejscz
     Elbląska Mrzafka łączy różne style muzyczne dodając efekty dźwiękowe z wykorzystaniem: mikrofonu, konsolet mikserskich łączonych z klawiszami i gitarą. Styl tej niecodziennej kapeli polega na spontaniczności i wykorzystywaniu w choreografii na scenie wszystkiego co może wydawać dźwięki.
     Pejscz to zespół grający rytmy rocka o demonicznym charakterze popularnie zwany Wampirem z Elbląga jest narybkiem artystów starszych czasów. Skład kapeli: Dyabeu - dobra mina do złej gry, Lampa - ciemność umysłu, Lutzy - problemy techniczne, Rafał - krwawe szukando.
     Wstęp 15 zł.
    
05-06-2015
     VNM
     VNM pochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. VNM zdobył pewien rozgłos dopiero w 2005 roku, kiedy ze swoim składem 834 wygrał konkurs na najlepsze demo organizowany przez szczecińską audycję radiową Wudoo. Od tego czasu nagrał jeszcze dwie płyty z 834 oraz solowy materiał „Na Szlaku Po Czek”, który był szeroko komentowany zarówno przez słuchaczy jak i twórców polskiej sceny rap. Album ten ugruntował mocną pozycję rapera w podziemiu. Słuchacze twierdzą, że VNM zdefiniował tą płytą znaczenie słów „punchline” i „metafora” w polskim rapie. Jego talent dostrzegł wtedy Sokół (Zip Skład, WWO, TPWC) i zaproponował nagranie wspólnego kawałka „Nie muszę”, który słuchacze mogli usłyszeć na początku 2008 roku. Rok później ukazała się najnowsza produkcja rapera – „Niuskul Mixtape 2009”. W tym samym roku VNM wziął udział w nagraniach składanki „Prosto Mixtape 600V” – kultowej pozycji w katalogu Prosto Label. Wraz z Sokołem i DJ-em 600V jest gospodarzem tego projektu. Po premierze Mixtape’u w kwietniu 2010 zagrał w tym składzie kilka świetnie przyjętych koncertów. 2010 rok to zwrot w karierze VNM-a. W lipcu podpisał swój pierwszy w życiu kontrakt z wytwórnią płytową. Jego dziesiąty już, a zarazem pierwszy oficjalnie wydany album, ukazał się 17.01.2011.

     Wstęp: od lat 18 (osoby 16+ z opiekunem)
     Zapraszamy od godz. 20. Początek koncertu o godz. 21.
     Bilety:
     I Pula - 20 zł (100 sztuk);
     II Pula - 25 zł;
     III Pula - 30 zł (w dniu koncertu).

Zapraszamy na mega wypasione doznanie duchowe.

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Czerwiec w wydaniu Sąsiadów


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone