: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-07-2015 | Festiwal Jazzbląg po raz czwarty

Centrum Sztuki Galeria EL i dyrektor artystyczny Jerzy Małek zapraszają na czwartą edycję Festiwalu Jazzbląg, który odbędzie się w Galerii EL 10 i 11 lipca.

Mówi się, że do trzech razy sztuka. Na szczęście Festiwal Jazzbląg – mimo trudności – odbędzie się po raz czwarty. Na zaproszenie Jerzego Małka, dyrektora artystycznego Festiwalu, 10 i 11 lipca w Galerii EL zagrają jedni z najlepszych muzyków jazzowych nie tylko polskiej sceny muzycznej.

Mimo, że Festiwal potrwa krócej niż w latach ubiegłych to muzycznie podtrzymuje poziom poprzednich edycji. W tym roku wpisuje się w stylistykę większości festiwali tego typu, prezentując szerokie spektrum jazzowej stylistyki – począwszy od tria Marcina Wasilewskiego – laureata tegorocznych Fryderyków, poprzez rytmiczny jazz międzynarodowego składu The Brag Pack po bogate instrumentarium ensemble Leszka Kułakowskiego czy przygotowany specjalnie na potrzeby Festiwalu skład Tenor Madness. Będzie to także okazja posłuchać doskonałych zagranicznych muzyków takich jak Joakim Milder, towarzyszący Marcinowi Wasilewskiemu, Christoph Titz – niemiecki trębacz, zasilający skład Leszka Kułakowskiego czy legenda jazzu czy wieloletni muzyk Dizzy’ego Gillespie Ed Cherry, który zagra Arkiem Skolikiem i Adamem Kowalewskim drugiego dnia Festiwalu.
Po koncertach na scenie głównej ponownie zapraszamy na jam session do Klubu Krypta, które w roku ubiegłym cieszyły się ogromną popularnością.

Bilety można kupić w Centrum Sztuki Galerii EL lub poprzez sklep internetowy Galerii EL: http://shop.galeria-el.pl Ceny biletów i karnetów w przedsprzedaży to odpowiednio 40 i 70 zł.

Szczegółowy program Festiwalu (więcej na stronie http://jazzblag.galeria-el.pl )

Piątek, 10 lipca, godz. 19
Tenor Madness: Grzegorski / Chyła / Herbasz
Leszek Kułakowski Ensemble feat. Christoph Titz
Algorhythm (klub Krypta)
jam session w Klubie Krypta

Sobota, 11 lipca, godz. 18
The Brag Pack
Special Trio: Ed Cherry, Arek Skolik, Adam Kowalewski
Marcin Wasilewski Trio & Joakim Milder
jam session w Klubie Krypta

Galeria El Zaprasza - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Festiwal Jazzbląg po raz czwarty


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone