: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-07-2015 |  W nowym klubie squasha zagraj już w piątek!

Angażuje wszystkie mięśnie, pozwala wyrzucić z siebie stres i trudności całego dnia, a jednocześnie bawi. Nic więc dziwnego, że squash stał się jedną z bardziej popularnych form aktywności fizycznej. A teraz fani tego sportu będą mogli ćwiczyć w całkowicie nowym miejscu. Squashlive zaprasza już w najbliższy piątek!

To dzięki niemu możemy porządnie się zmęczyć. To on sprawia, że świetnie się bawimy, a jednocześnie relaksujemy, a przy okazji rzeźbimy sylwetkę. Squash przebojem wdarł się na sportowe salony i podbił serca graczy. Squashlive to nowe miejsce na mapie miasta, które doskonale to rozumie.
     Ten nowoczesny obiekt oferuje całkiem nowe i bardzo profesjonalne trzy klatki do gry oraz świeże zaplecze szatniowo – sanitarne. Jest w pełni nowoczesny, a także klimatyzowany. Na tych, którzy zjawią się w Squashlive czeka profesjonalne nagłośnienie i dobra muzyka. Ściany kortów zostały wyposażone w specjalny, tłumiący system, dzięki czemu jest bardzo cicho. Są również szklane, a jednocześnie bezpieczne, tylne ściany, które pozwalają grać i oglądać innych zawodników.
     Na miejscu jest również możliwość wypożyczenia rakietki i piłeczki, a także skorzystania z pomocy profesjonalnego trenera, który pomoże sprawdzić, na czym polega ten sport.


Squashlive ma również coś, co rzadko można spotkać, czyli system liczenia punktów. Dzięki niemu bardzo precyzyjnie i łatwo można się poruszać w zawrotnym tempie tej dynamicznej gry.
     Dodatkowym rozwiązaniem, które ułatwi ci życie jest nie tylko rezerwacja telefoniczna, ale i ta, która odbywa się w systemie on - line. Znajdziesz ją na stronie Squashlive.
     Już w najbliższy piątek, 24 lipca, Squashlive otwiera drzwi dla swoich gości! Chętni do tego, by zagrać będą mogli przyjść już o godz. 8. Warto szybko się zdecydować, bo na początku będzie obowiązywała promocja – do zakupionej godziny druga gratis!
     Squashlive mieści się w Kazimierzowie, tuż za wiaduktem. Od kilku dni jest przejezdny, dlatego na miejsce trafisz z łatwością.
     Ciekawy szczegółów? Sprawdź je na stronie internetowej. Możesz również na bieżąco śledzić co w squashowej trawie piszczy poprzez facebooka.

Squashlive - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone