: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-08-2015 |  Wajzy i Rubbish - Pub Sąsiedzi

W sobotę, 29 sierpnia, w pubie Sąsiedzi o godz. 20.30 wystąpią dwa zespoły - Wajzy i Rubbish. Początek o godz. 20.30, wstęp w cenie 7 zł.

Zespół Wajzy:

     nazywamy się Wajzy, gramy rocka, a korzenie naszej grupy sięgają trójmiejskiej sceny lat 90-tych. Gitarzysta i założyciel zespołu grał w formacji The Hush, występując na jednej scenie z zespołami takimi jak Bielizna, czy Golden Life. Zespół Wajzy powstał 2011 r. w miejscowości Stary Targ. Ludzie ochrzcili nas mówiąc na nas łajzy i tak też pozostało , a więc piszemy się Wajzy a czytamy łajzy. Najlepiej czujemy się w muzyce na żywo pełnej energii i luzu, zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje koncertów. Często występujemy również jako support przed znanymi zespołami. Graliśmy przed Ryba And The Witches (znanym z Męskiego Grania 2014) czy Łukaszem Zagrobelnym. W październiku 2014 roku nagraliśmy EPkę składającą się z trzech utworów 1. Ogień 2. V8 3. Misja. Premiera płyty odbyła się na antenie Radia Gdańsk. W chwili obecnej promujemy nasz nowy materiał i gramy koncerty, które cieszą się dużym entuzjazmem wśród publiczności.
    
     Skład:
     wokalista - Kacper Pisarski
     gitarzysta - Roman Rębisz
     gitarzysta basowy - Patryk Jarzembowski
     perkusista - Wojciech Rusek
    
     Zespół Rubbish:
     Jesteśmy Rubbish, a zatem śmieciami, z którymi się utożsamiamy i czujemy. W naszym przypadku śmieci należy rozumieć jako te elementy świata, które współczesne społeczeństwo odrzuca, czego nienawidzi, czego się boi.
     Ponadto uważamy, że niestety na koncertach coraz mniej się dzieje, muzyka rockowa zatraca swoją osobowość, nieprzewidywalność. Na koncerty chodzi się by słuchać muzyki, a nie po to by odrywać się od rzeczywistości i poddawać szaleństwu. Chcemy to zmienić, dlatego z każdym koncertem, rozwijamy się i chcemy wcielać coraz to głupsze pomysły, do tego potrzeba publiczności, dlatego na razie ją zbieramy.
     Nasz zespół powstał w czerwcu 2014 roku, pierwszy koncert zagraliśmy w listopadzie tego samego roku, od tego czasu zagraliśmy 11 koncertów na terenie Trójmiasta i pobliskich miejscowości między innymi w Gniewie, Pszczółkach czy Wejherowie.
     Pierwsze porządne nagranie udało nam się stworzyć w czerwcu 2015 roku i można je odsłuchać na fb i youtubie. Rozprzestrzeniamy się intensywnie i gdzie się da tak jak na śmieci przystało.
     Skład:
     Wojciech Jankowski - wokal i gitara
     Łukasz Katkowski - gitara basowa
     Kamil Malinowski - perkusja
    
     A już w następnym tygodniu, 4 września, w piątek wystąpi Paweł Małaszyński z zespołem Cochise.
     Muzyka Cochise to połączenie rocka, metalu, grunge’u i muzyki progresywnej.
     Paweł Małaszyński (vocal)
     Wojtek Napora (gitara)
     Radek Jasiński (bas)
     Czarek Mielko (perkusja)

Prohibicja PUB - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Wajzy i Rubbish - Pub Sąsiedzi


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone