: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-09-2015 | Wieczory Stand-upu w Pubie Sąsiedzi

Wieczory Stand-upu w Elblągu stają cię coraz bardziej popularny.

Jest to rodzaj wyrażenia poglądu na świat, własnych opinii oraz własnych, bąź zasłyszanych opowieści w bardzo dosadny, ale i bardzo śmieszny sposób.

Pub Sąsiedzi po raz kolejny zaprasza na wieczór w którym wystąpi 3 młodych, zdolnych i co ciekawe śmiesznych komików.

Po prostu Stand-up. Składa się ona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy.


Tomek Kołecki Stand-up - Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno zostało dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym "Tylko dla dorosłych".

Patryk Czebańczuk - arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Paweł Chałupka - Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie terroryzując przy tym sąsiadów posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.

Bilety w cenie 15zł w przedsprzedaży, a w dniu występu 20zł
Zapraszamy 15.09.2105 na godzinę 20.00A już w Czwartek 17.09.2105r wieczór twórczości elblążanki mieszkającej na co dzień w Łodzi. W wieczorze songwitterów wystąpią Lili Lilianna oraz Nocna Lampka, czyli Krzysztof Antkowiak.

Na Piątek przygotowaliśmy dla Państwa KARAOKE, a już 2.10.2015r TMK Pikielny!!

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Wieczory Stand-upu w Pubie Sąsiedzi


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone