: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-11-2015 | Lorein u Sąsiadów

W piątek, 6 listopada o godz. 20 u Sąsiadów wystąpi finalista 8. edycji Must Be The Music grupa Lorein. Muzycy zapraszani byli na wspólne koncerty przez Happysad, Myslovitz, Muchy czy czeską formacją Please The Trees.

Grupa Lorein
powstała w 2009 roku w Suchedniowie. W 2010 roku zespół zdobył kilka ogólnopolskich nagród: dwie pierwsze nagrody w plebiscycie Świętokrzyskich Nagród Muzycznych "Muzyczne Scyzoryki" (debiut roku; najlepszy wykonawca pop). Jest też finalistą innych festiwali, m. in.: Browar Rock Festiwal 2010 (Żywiec), Maj Music Festival 2010 (Katowice), KrakRock 2010 (Kraków). W 2013 roku Lorein nagrodzono „Złotym mikrofonem” za najlepszy „Debiut” a w 2014 roku ogłoszono „Zespołem Roku” Polskiego Radia Kielc
     Lorein zapraszani byli na wspólne koncerty przez Happysad, Myslovitz, Muchy czy czeską formacją Please The Trees.
     W 2012 roku nakładem wytwórni SP Records ukazała się debiutancka płyta „MoNoKoLoR”. Pochodzące z niej single „Krótkowzroczność” oraz „Świat Rzeczy” znane są z anten rozgłośni EskaROCK, Czwórka, Roxy FM (RockRadio) i wielu rozgłośni regionalnych. Piosenki wielokrotnie pojawiały się w „Najlepszej Rockowej Dwudziestce” Eski Rock (liście przebojów tej rozgłośni). Utwór „Bose Cienie” ukazał się na składance „Poduszkowiec 2.0”, ułożonej przez Marcina „Bisiora” Bisiorka, do niedawna dyrektora radia Eska Rock, a obecnie szefa nowego kanału muzycznego Telewizji Polsat Muzo.TV I radia Muzo.FM. W „Rockowej 100-ce” najlepszych kawałków 2012 i 2013 roku Eski Rock znalazły się piosenki: „Krótkowzroczność”, Świat rzeczy” oraz „Pozytywny”, zapowiadający drugi krążek grupy.
     4 kwietnia 2014 ukazał się singiel „Przyjaciel D” promujący nowe wydawnictwo „Drzewa i planety”, którego premiera odbyła się14 kwietnia 2014. W lipcu 2014 r. zespół wystąpił na głównej scenie festiwalu w Jarocinie.
     Jesienią 2014 roku zespół wystąpił w programie Must Be The Music – Tylko Muzyka, gdzie przechodząc przez eliminacje i półfinały, za sprawą Dzikiej Karty słuchaczy RMF FM został finalista 8. edycji programu.
     Skład zespołu:
     Łukasz Lańczyk (Lanietz; śpiew, gitary, klawisze)
     Tomasz Dorobczyński (Tomek; perkusja)
     Sebastian Szczepański (Jabber; gitara basowa, chórki)
     Roland Langer (LaDY; gitary, syntezator, chórki).
     Bilety w przedsprzedaży 10 zł, w dniu występu 15 zł.

     Natomiast w niedzielę 8 listopada zapraszamy na Niedzielny Stand-Up Polska. Stand-up Polska oraz Sąsiedzi zapraszają na przezabawny wieczór wieczór mistrzów ciętej riposty, czyli Stand-up w wykonaniu niezwykle utalentowanych i prześmiesznych komików. Tym razem zapraszamy na występ Antoniego i Cezarego których wiele nie trzeba przedstawiać.
     Antoni Syrek-Dąbrowski
     Ma oryginalne podejście do świata i ostre puenty, które zapewniły mu udział w licznych programach telewizyjnych w Polsce i zagranicą. Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy. Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu jest w stanie zrobić wszystko.
     Czarek Jurkiewicz
     Komik tekściarz, frustrat, belfer, nerd, którego cechuje ostry styl sceniczny i bezkompromisowe podejście do żartu. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować Stand-up Comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

     Bilety dostępne! Przedsprzedaż 15 zł, w dniu występu 20 zł.

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Lorein u Sąsiadów


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone