: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-11-2015 | WE ARE YOUNG vol. 2 ! Dj Traffic & Whiteboy 7.11.15 !!! SOBOTA!!!

WE ARE YOUNG czyli impreza, na której zrywamy ze schematami i dostarczamy przeżyć na wszystkich poziomach jakich tylko może zapewnić impreza klubowa. Żyjemy zgodnie z dewizą #yolo, dlatego właśnie w tym miejscu musieliśmy stworzyć wydarzenie, którego długo nie zapomnicie. Muzyczne stery tej nocy przechwytuje dwójka trójmiejskich DJów, czyli Traffic i WhiteBoy. Piękne Panie w koszulkach WAY to nasze hostessy, będą miały dla Was wysokoprocentowe trunki oraz wlepy. Specjalnie dla Was After Movie nagrywać będzie firma Prozi Pix! Ciężko opisać co się wydarzy, sytuacja może wymknąć się spod kontroli, dlatego sami musicie tego doświadczyć!


WhiteBoy Rocks
- łączy wszystkie gatunki od nudisco, house po rnb tworząc energetyczny mix, który nie pozwala zejść z parkietu. Jego sety opierają się na samodzielnie przygotowanych utworach, w celu stworzenia unikalnego show. Od dwóch lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej, poza Pomorzem można go spotkać między innymi w Toruniu, Warszawie.

Soundcloud: https://soundcloud.com/WhiteBoyRocks
Mixcloud: https://mixcloud.com/WhiteBoyRocks

Dj Traffic aka Kordi∆n - Kiedyś party Dj, teraz producent i Dj w jednym. Jeden z pierwszych producentów Trap`u w Polsce. Wraz z MC Prozi Prozzzem współtworzy duet Ball Bros. Zajmuje się głównie muzyką elektroniczną w tempie Hip-Hop`owym. Jego produkcje charakteryzują się mocnym, stymulującym basem, porywających ludzi do bounce`u połączonym z liniami melodycznymi na długo zapadającymi w uszy odbiorców. Setów, które tworzy, nie można zakwalifikować do jednego gatunku muzyki, lecz na pewno możecie w nich usłyszeć takie nurty jak Trap, Twerk, Hip-hop,Breakbeat, Nu-funk i RnB. Grywa w takich klubach jak np. Ego ( Sopot ), Foksal VIII ( Warszawa ), The View ( Warszawa ), Sfinks700 ( Sopot ), Mewa Towarzyska ( Sopot ), SQ ( Poznań ). Współorganizator serii imprez TNT - Trap ’n’ Twerk. Można go spotkać na wielu jamach, contestach tanecznych, gdzie selekcjonuje muzykę dla profesjonalnych tancerzy, którzy uwielbiają stawiać czoła świeżym, elektronicznym banger`om, przeplatanymi z klasycznym Hip-Hop`em, Funk`iem czy G-Funkiem.

Soundcloud: https://soundcloud.com/iamkordian

Aftermovie by: Prozi Pix

Miejsce: YOLO CLUB - You Only Live Once
Kiedy: 07.11.2015
Wstęp: 15 zl
Panie do 22:00 FREE !!!

YOLO Club - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: WE ARE YOUNG vol. 2 ! Dj Traffic & Whiteboy 7.11.15 !!! SOBOTA!!!


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone