: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-12-2015 | Grupa Venflon u Sąsiadów

Już w sobotę, 12 grudnia po godz. 21 w Pubie Sąsiedzi wystąpi grupa Venflon. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej płytę "Sztuka upadku". Bilety w cenie 15 zł. Jako support o godz. 20 zagra elbląska Asteria.

Venflon
Warszawska grupa grająca muzykę, która łączy w sobie melodię metalu i energię grungeu. Szerszej publiczności zespół dał się poznać podczas 3. edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (doszedł do półfinału). Prócz tego Venflon ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Konkursie Kapel Ursynalia 2013, półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013, półfinał AntyFestu. W 2015 zespół wygrał Eliminacje do Przystanku Woodstock, dzięki czemu mógł dać koncert na festiwalu. Jesienią ukaże się najnowsza płyta zespołu, którą promuje singiel Miłość, znajdujący się od 3 miesięcy na liście Turbo Top Antyradia.

Asteria
Grupa rockowa powstała na przełomie lat 2007/2008 w Elblągu. Charakter muzyki zespołu zbliżony jest do klimatów rocka lat 80/90 z dużą dawką energii i elementami balladowymi.
Asteria w przeciągu lat 2009-2014 zagrała szereg koncertów na terenie miasta jak i poza nim (Galeria EL, Koncert charytatywny dla Kasi Kamudy, WOŚP (2009-11), Zlot motocyklowy klubu „ Kardan” Tolkmicko i zlot samochodowy VW Pasłęk i inne). Mają za sobą dwa przeglądy zespołów rockowych: ERE (2010), Iława (2011).
Od stycznia 2015 roku nastąpiła zmiana składu - gitary prowadzącej i doszło dodatkowe wiosło rytmiczne. Brzmienie kapeli przeistoczyło się w cięższe i bardziej urozmaicone.
Ostatnio koncertowali na XXX muzycznym meetingu w Bogdańcu oraz wzięli udział w projekcie "Barykady 44" - przedstawieniu walk oraz sprzętu i uzbrojenia powstańczego.
Obecnie kapela koncertuje oraz pracuje nad kolejnymi kawałkami, a niebawem rozpocznie promowanie nowego dema, które zostanie zarejestrowane w październiku tego roku.

A już 18 grudnia zapraszamy na koncert zespołu Zielone Ludki. Jako support po raz pierwszy w Elblągu wystąpi nasza rodzima formacja Fumez

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Grupa Venflon u Sąsiadów


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone