: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-04-2016 | Leh // Wac Toja // Elbląg // Pub Sąsiedzi // Support : Buszman Buszido & IAN & Kuchcik x Misz

Gdzie? Pub Sąsiedzi, Elbląg!
Kiedy? 7 kwietnia!
O której? 20:00!


SUPPORT :
1. Buszman Buszido
2. IAN z ONIJA MUSIC GROUP
3. Kuchcik x Misz

Bilety dostępne w Sąsiadach
24.99 zł
29.99 zł (w dniu imprezy)


Leh zaczynał z kumplem Kotkinsem, któremu z tego miejsca oddaje szacunek, ale ich drogi muzyczne się rozeszły. Podobnie jak drogi Leha i zdrowego trybu życia. Lekarze już kilkukrotnie stawiali krzyżyk na raperze ze względu na, cóż, szeroko rozumiane “życie po bandzie”. Leh jednak przetrwał, a zajawka na muzykę stała się priorytetem. Nagrywał, trenował i wziął udział w akcji mającej na celu nagranie Hymnu Hip Hop Kempu i... udało się, znalazł się w ekipie raperów, którzy ten hymn nagrali oraz wykonali na głównej scenie festiwalu. Był to jego drugi koncert w życiu! Rok później wyszło „Cześć, elo” w którym padły sławetne wersy „podwórka pytają kiedy płyta”. Były też odwołania do Iana Curtisa i słowa „mam 20 lat, życie to mój ghostwriter / niektórzy mówią, że już przespałem swą szansę”. Niektórzy się mylili, a Leh znów przetrwał i słuchając swojego ghostwritera nagrał „Dorosłość”. O Lehu zaczęło robić się głośno, a podwórka coraz częściej pytały kiedy płyta.Wac Toja – młody wilk, człowiek banger zyskujący coraz większy hype. Autor kawałków takich jak James Bong, Całą Noc czy Spoko już wkrótce zagości w Twoim mieście!
Flow unikat z drygiem do układania melodii, które nie chcą wyjść z głowy. Wac Toja to raper dysponujący niepodważalnym i słyszalnym od razu atutem, którym jest wyjątkowa barwa głosu.
A raczej barwy - Wac Toja potrafi bowiem wbić basem w podłogę, a zaraz po tym wyciągnąć takie tonacje, że przez niektórych raperów nazywany jest polskim Rich Homie Quanem! Refreny, które wymyśla nuci się błyskawicznie, a nieszablonowe traktowanie bitu sprawia, że zupełnie nie wiemy czego za chwilę się spodziewać. Wydane przez niego w tym roku "Middle Finger Mixtape" oraz rok starszy „Mish Mash vol. 2” to jedene z ciekawszych podziemnych materiałów. Refreny z "Palę jazz" czy "Riddin Round" zostaną z Wami jeszcze co najmniej parę godzin po wyłączeniu!


UWAGA! Na koncercie Wac i Lehu będą mieli ze sobą kilka egzemplarzy swoich płyt. Jeżeli będziesz chciał nabyć swój egzemplarz albumu z autografem to po koncercie będzie taka możliwość.

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Leh // Wac Toja // Elbląg // Pub Sąsiedzi // Support : Buszman Buszido & IAN & Kuchcik x Misz


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone