: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-04-2016 | Weekendowe Granie u Ssąsiadów - Milczenie Owiec

Koncert promujący drugą płytę zespołu MILCZENIE OWIEC pt. "Niepokoje", która ukazała się 26 lutego 2016 roku nakładem wytwórni MJM Music PL.
Gość specjalny: Bregma

"Niepokoje" to drugi album gdańskiej formacji Milczenie Owiec. Zespół kojarzony do tej pory z debiutanckim materiałem pochodzącym z płyty "Twarze" (EMI Music Polska, 2005 rok), po 11 latach od fonograficznego debiutu powraca z kilkunastoma utworami będącymi w części kontynuacją swojego charakterystycznego rockowego stylu z pierwszego krążka.

Kompozycje znajdujące się na płycie "Niepokoje" powstawały na przestrzeni kilku ostatnich lat. Warstwa muzyczna to wypadkowa inspiracji hołdujących zarówno uznanym za klasyczne odmianom rocka lat 90-tych (grunge), czy 80-tych (rock progresywny), jak również sięgających do nowoczesnych nurtów szeroko pojętej muzyki rockowej.
Specyficznego charakteru dodaje kobiecy wokal i polskie teksty skupione wokół życiowych dylematów – zagubienia i prób odnalezienia się w nieustannie i szybko zmieniającym się współczesnym świecie.
Za produkcję brzmienia utworów odpowiadają Szymon Sieńko i Mateusz Sieńko.

Debiutancki album Milczenia Owiec - "Twarze" - pojawił się w 2005 roku nakładem jednego ze światowych potentatów fonograficznych (EMI Music). Klipy do singli "Cisza" (zrealizowany przez uznaną "Grupę 13") oraz "Części" rotowały m.in. na kanałach 4funTV oraz starej VIVA POLSKA.
Utwór "Części" trafił na playlistę radiowej Trójki. Zaistniał również na liście przebojów Marka Niedźwieckiego.
Formacja pojawiła się w jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego. W 2005 roku utwór "Cisza" zamieszczony został na składance "Rockowa Lista Przebojów Radiowej Jedynki" zawierającej kompozycje znanych rockowych artystów.
Niemałym sukcesem były: nominacja do nagrody "Fryderyk 2005" w kategorii rock/metal oraz 4 miejsce Oli (jako jedynej debiutantki) w plebiscycie magazynu "Teraz Rock", na liście 10 najlepszych polskich wokalistek rockowych.
Pod koniec 2009 roku „Cisza” znalazła się na kompilacji "The Best Of Rock" wydanej przez Universal Music Polska. Po dwuletnim okresie zawieszenia działalności, Milczenie Owiec powróciło zdobywając w 2011 grand prix oraz nagrodę Fanklubu Republiki na Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego „In Memoriam”.
Przygotowano na tę okazję dwie własne interpretacje utworów Grzegorza, jedna z nich - "Zapytaj mnie czy cię kocham" - pojawi się na płycie "Niepokoje".

Bregma to rockowo-metalowy zespół z Gdańska. Powstał w 2007 roku. W 2013 ukazał się debiutancki EP zespołu "Anihilacja czasów", zawierający utwory – „Zrozumieć mnie chciej”, „Liścia w twarz”, „Dopóki sił”. Laureat kilkunastu rockowych festiwali w Polsce. Między innymi w 2015 roku na Festiwalu „In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego” otrzymał nagrodę prezydenta miasta Gdańska. Skład: Michał Godlewski (wokal), Paweł Jelionek (gitara), Tomasz Kiczorowski (perkusja), Adam Karendys (bas).

Termin: 17.04
Wejście: 19:00 / Start: 20:00
BILETY: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (w dniu koncertu)
Adres:
Sąsiedzi, ul. 1 Maja 48, Elbląg


W ten weekend zapraszamy również na PIĄTKOWY akustyczny wieczór z duetem BAiKA Piotr Banach (HEY, INDIOS BRAVOS) i Katarzyna Sondej oraz na SOBOTNIE granie z The Underground Man.

A za tydzień gratka dla wielbicieli Disco.
Na Sali Muzycznej przy ul. Fabrycznej zagrają Bracia Figo Fagot, a supportem będzie Hondacivic.

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Weekendowe Granie u Ssąsiadów - Milczenie Owiec


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone