: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-07-2016 | "STEMPLOBRAZY" JARKA POLAŃSKIEGO

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wernisaż wystawy Jarka Polańskiego "Stemplobrazy", który odbędzie się w Galerii Laboratorium 4 sierpnia 2016 o godz. 18. Na wernisaż wstęp bezpłatny.

Jarek Polański to elblążanin z pochodzenia, na co dzień mieszkający w Austrii, zawodowo związany z branżą pieczątkarską i wykorzystujący artystyczny potencjał, tkwiący w przedmiotach bynajmniej nie kojarzonych ze sztuką. W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać jego umiejętności podczas jednego ze "Śniadań na trawie".

Tak pisze o swojej twórczości:
"Pieczątka jako narzędzie pozwala mi zawrzeć w obrazie nie tylko emocje, ale również bezpośredni przekaz. Wykorzystuję symbole, obrazy i słowa, które poprzez asocjacje budują rdzeń historii osoby czy obiektu. W ten sposób powstaje niepowtarzalny zestaw narzędzi, a jednocześnie rodzaj legendy, osobisty kod, który poprzez skojarzenia pozwalają odbiorcy na odczytanie obrazu. Na pierwszy rzut oka obraz zdradza jedynie chwilowy stan emocjonalny. Kto jednak zdecyduje się poświęcić swój czas, zatrzymać się na chwilę i zagłębić w linie i wzory, będzie w stanie odcyfrować pojedyncze odbicia pieczątek. Te z kolei, postrzegane przez pryzmat własnych doświadczeń, na nowo interpretowane i prowadzące do nowych skojarzeń, zaczynają łączyć się w całość wyjątkową dla każdego odbiorcy. Obraz znika aby zrobić miejsce osobistej opowieści."

Wernisaż połączony ze sprzedażą prac.

Wystawa czynna do 10 września 2016 r.

Galeria El Zaprasza - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: "STEMPLOBRAZY" JARKA POLAŃSKIEGO


foto 1 foto 2komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone