: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-10-2016 | 31|10 : Pub Sąsiedzi – Elektryczne Halloween – Podwójne Uderzenie

Drogie Duchy, Wampiry i inne Maszkary!
Miejski Instynkt, wraz z Bułka Paryss’ka, zapraszają Was na największą cmentarną prywatkę, która odbędzie się w mrocznych podziemiach klubu Sąsiedzi. W dniu Naszego święta, jednocześnie na dwóch scenach, będziemy straszyć, pić i bawić się do białego rana (wampiry z oczywistych względów, proszone są o opuszczenie prywatki przed wschodem słońca). Goście z sopockiego Cmentarza, jak i miejscowi z elbląskiej Dębicy, serwować będą wam elektronikę najwyższych lotów.
Do zobaczenia!

KAPLICA:
„Bułka Paryss’ka Showcase”
† PARYSS (BP / SOPOT)
† SONARSSON (BP / SOPOT)
† SVEN WIT (BP / SOPOT)

CMENTARZ:
„Instynkt Showcase”
† SOKOLOVSKY (MI / ELBLĄG)
† GRABIX (MI / ELBLĄG)
† LELAK (MI / ELBLĄG) B-day set
† PIECZYW B2B VOID (MI / GDAŃSK)

UWAGA! Ilość biletów ograniczona. Bilety do nabycia w klubie Sąsiedzi.
I PULA – 10 PLN
II PULA – 15 PLN

Muzyka: HOUSE / TECH HOUSE / TECHNO

PARYSS – ma 32 lat a swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1998 roku i na ten okres datuje zakup pierwszych winyli. Z roku na rok jego poczynania nabierały rozpędu. Jest prekursorem trójmiejskiej sceny electro i jednym z pierwszych w tym stylu w kraju.

Rezydent sopockiego Sfinksa w latach 2004 – 2009 r., 2012 – 2015r. W tym okresie zrealizował w nim około 300 imprez
zapraszając po nad 450 artystów z kraju i świata.

Jego najukochańsze „dziecko” BUŁKA PARYSS’KA (od 2005 r.) stała się w krótkim czasie wydarzeniem niemalże kultowym. Zapoczątkował tym samym jako pierwszy w Sopocie kulturę czwartkowego imprezowania, wprowadzając nową jakość i świeży powiew w prezentowaniu niezależnej muzyki klubowej. Bułkowe wypieki serwowane były także w sopockiej Versalce i Papryce, w gdańskim Apartamencie, Wielu Twarzach, Buffecie, klubie B90, poznańskim SQ oraz łódzkim Oiomie. Do chwili obecnej odbyło się ponad 250 imprez na których pojawiło się około 400 polskich i zagranicznych wykonawców.
Jest cenionym organizatorem i promotorem, na swoich eventach gościł czołówkę polskich wykonawców, jak i zagraniczne gwiazdy. Od 2002 roku na trójmiejskiej scenie zorganizował niezliczoną ilość imprez z niezależną muzyką elektroniczną.

Organizator imprez spod szyldu Electric City w historycznych obiektach gdańskiej stoczni na których wystąpili DJ HELL, MARCUS INTALEX, DBRIDGE, STATE OF MIND , SPOR , CHRIS RENEGADE , ELECTRO SOUL SYSTEM , HOBZEE ZYON BASE , PROLIX , AXIOM , KANO, ALDEN TYRELL, SNEAK THIEF, PAWEL BLOT, TREVINO, JAMES RUSKIN, NARCOTIC SYNTAX, THE ACTIVATOR , ANDERS ILAR oraz kilkudziesięciu polskich wykonawców. Jako pierwszy wykorzystał całą przestrzeń gdańskiej stoczni realizując dwie edycje Electric City.

Pomysłodawca cyklu Electronique Boutique na którym
do tej pory wystąpili Milton Jackson, Jimpster, Fred Everything, Tom Demac, Terence Fixmer, Soul Of Man, Marten Horger, Savas Pascalidis, Ed Solo, Eveson, Tidal, Atmospherix, Yapacc, Reynold, Lucas Rodenbush aka E.B.E., Tony Lionni
na 3 scenach.

Grywa w większości znaczących klubów w trójmieście (Sfinks, Mandragora, Enzym, Mechanik, G.G.O.G , Soho, Kolonia Artystów, Intro, C.O.B.E, Punkt, CSG, Apartament, Versalka, B90), Poznaniu (SQ, Eskulap, Estravaganza, Spot) Łodzi (OIOM, Pientro, Bagdad Cafe, Soda, Jazzga, Labo, Cube, Vinyl Bar, Luka, De Mode, DOM), Białymstoku (Metro, Fabryka, Fama),Warszawie (1955, Luztra, On – Off, Tomba Tomba, Vinyl), Augustowie, Koszalinie, Krakowie, Elblągu, Olsztynie, Toruniu, Zielonej Górze, Wrocławiu, Malborku, Bydgoszczy, Tczewie jak i innych zakątkach w całej Polsce.

http://paryss.pl/
https://soundcloud.com/paryss/
http://bulkaparysska.pl/
https://www.facebook.com/bulkaparyska/

SONARSSON – DJ z 18-letnim doświadczeniem. W latach 1998 – 2006 Marcin grywał w większości klubów w Polsce, w wielu z nich regularnie. Usłyszeć można też go było poza granicami naszego kraju w miejscach tj. Słowacja, Niemcy, Anglia, Czechy, Irlandia czy Brazylia. Jego sety to dynamiczna mikstura muzyki techno, tech-house, electro & house. Sonarsson odniósł też pewne sukcesy na polu producenckim, jego materiał techno pojawił się na wosku w zagranicznych wytwórniach tj. Vernacular Rec. – Austria, Ignition Technician Rec. – UK czy niemiecki I220 Rec. Rok 2006 to przeprowadzka do Dublina, regularne miejscowe bookingi i kolejne wydawnictwa, tym razem dla polskiej wytwórni Nitodrum Rec. – Ep’ka Refugees oraz 2 utwory z tzw. składanek – wszystkie utrzymane w bardziej deepowej stylistyce. Po Dublinie przyszedł czas na Brazylię i tamtejsze imprezy. Powstała tam też EPka Burning Up utrzymana w nieco „chicagowskim” klimacie i wydana dla angielskiego Seven Music (7Music Rec.). Obecnie Marcin na dobre osiadł w Trójmieście gdzie usłyszeć go możecie przede wszystkim na imprezach spod szyldu Bułka Paryss’ka.

https://www.mixcloud.com/marcin-kozinski/

Sven WIt
https://soundcloud.com/witek

Pub Sąsiedzi - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone