: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-12-2016 | 03|12 – Pub SzlafRock: Ziemniaki, buraki, jeden zraz – później równo idę w gaz

Temat mocno kontrowersyjny i od wielu lat budzący skrajne emocje – pić na pusty czy na pełny żołądek?

Jak to zwykle w życiu bywa, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Picie na pełny żołądek może i zwiększa witalność, aczkolwiek większość z Was i nas przeżywała dramaty po kotlecie, który torował miejsce kolejnym piwerkom. Wtedy wyjściem z sytuacji może być wódeczka, trunek lżejszy na pełny brzunio. Nie każdy jednak gra w pierwszej lidze i po gorzale miewa nudności. Tu kolejny problem – czy w takiej sytuacji oddać zjedzony obiad który został już zapłacony, a do tego narobić sobie wstydu i narazić się na pośmiewisko towarzyszy imprezy? Szkoda kasy i klasy.

Zwolennicy spożywania alkoholu bez uprzedniego spożywania żywności mają swoje racje – tanio, szybko – ekonomicznie. Ale czy o to chodzi? Może czasem warto zwolnić tempo, zastanowić się nad absolutem, ludźmi którzy nas otaczają i o żołądku, którego aż skręca.

Na te i wiele innych pytań zapraszamy w sobotę do klubu SzlafRock. Panel dyskusyjny poprowadzi dobrze wszystkim znany i lubiany – Marcin Miczu Michalak, specjalista w dziedzinie.

Przy okazji gazu – w sobotę świętujemy dzień gazownika więc nie żałujmy im i sobie, wszakże zima idzie, będzie zimno. Jest to niejako związane z tematem o jedzeniu i wstydliwym problemem związanym z odpływem gazociągowym człowieka.

WARTO ROZMAWIAĆ!

Pub SzlafRock - Elbląg
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone