: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-01-2017 | Multikino: Bilety na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” już w sprzedaży w sieci Multikino!

Bilety na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”
już w sprzedaży w sieci Multikino!6 stycznia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Kup bilety już dziś i nie przegap niezwykłej komedii! „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” wejdzie na ekrany 27 stycznia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim „Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację

Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino - Elbląg - Zaprasza

rzut na fotki do artykułu: Multikino: Bilety na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” już w sprzedaży w sieci Multikino!


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone