: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-01-2017 | 14|01 : Pub Sąsiedzi – CHLEYERtour: Koncert Carnage, Hellvoid, support

CARNAGE i HELLVOID Chleyer Tour 2016:

CARNAGE
www.carnage.pl
https://www.youtube.com/watch?v=gzmJZwTGxbg Carnage ‘Overdose’

HELLVOID
https://www.facebook.com/hellvoidband
https://www.youtube.com/watch?v=H-gp9NAqtEY Hellvoid ‘Superhaze’ https://www.youtube.com/watch?v=7W1zZ7ot8IU Hellvoid ‘Broken Glass’

SUPPORT

WJAZD: 10 zeta START: 19:00

UWAGA:
WJAZD FREE dla 3 osób, które zaproszą najwięcej znajomych!
Dodaj na wall’u wydarzenia post z info ile osób było zaproszonych zanim zostały przez Ciebie zaproszone i ile jest po zaproszeniu!

Info:

CARNAGE

Zespół powstał w 2008 roku w Gdyni. Po dwóch latach komponowania zaczęliśmy intensywnie koncertować. Zagraliśmy ponad sto koncertów zarówno autorskich jak i na festiwalach w całej Polsce dzieląc sceną wraz z takimi gwiazdami jak Kabanos, Pampeluna, Cochise, Butelka, The Sixpounder, Chassis, Lipali, The Bill, Plebania, Nocny Kochanek, Milczenie Owiec, Trzynasta w Samo Południe, czy brazylijski Woslom.
Startowaliśmy w wielu przeglądach muzycznych zdobywająć m.in. główną nagrodę na Devil Horns pokonując czołówkę trójmiejskich zespołów, oraz dostaliśmy się do ścisłego finału regionalnego ogólnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołów Emergenza 2016.
Nasza twórczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy nasz koncert jest wulkanem energii, którą zarażamy publiczność. Róznorodność i wielowymiarowość naszych utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiamy na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.
W 2015 roku odbyliśmy trasę ‘Bunttour’ z koszalińskim zespołem Pampeluna. Po udanym tournée, widząc coraz większe zainteresowanie naszym zespołem, zdecydowaliśmy się nagrać i wydać własnym sumptem nasz debiutancki album. Zaraz po premierze wyruszymy w naszą drugą ogólnopolską trasę ‘Chleyer Tour’.

HELLVOID

Zespół Hellvoid to luźna mieszanka bass’n’roll/stoner/sludge/doom. Zespół opiera swoje brzmienie na dwóch gitarach basowych. Zespół powstał w 2015 roku w Trójmieście
(Gdańsk/Gdynia). W czerwcu 2016 zespół zmienił perkusistę

---------

Pub Sąsiedzi

kontakt
ul. 1 Maja 48
82-300 Elblag
telefon
660 778 967
strona internetowa
www.pubsasiedzi.pl

Pub Sąsiedzi - Elbląg

rzut na fotki do artykułu: 14|01 : Pub Sąsiedzi – CHLEYERtour: Koncert Carnage, Hellvoid, support


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone