: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-10-2017 | Galeria EL - Ostatni koncert w ramach Festiwalu Wydźwięki / Resonances

Kacper Ziemianin, Peter Edwards (a.k.a Casper Electronics), Seht Zhan na zakończenie Wydźwięków

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza ostatni koncert w ramach tegorocznej, trzeciej edycji Festiwalu Wydźwięki / Resonances. W sobotę, 28 października zagrają dla nas Kacper Ziemianin i Peter Edwards (a.k.a Casper Electronics) oraz Seht Zhan. Początek o godz. 18.

Kacper Ziemianin a.k.a. Ctrl Freq to producent muzyczny, autor programów radiowych, wagabunda, powsinoga, skłoter, hacker, improwizator, majsterkowicz, edukator, innowator, wymyślacz instrumentów muzycznych. Tytuł magistra uzyskał na wydziale Sonologii Królewskiego Konserwatorium Muzycznego w Hadze. Wcześniej ukończył kierunek Sonic Arts (Middlesex University, Londyn) a także uczył się się na Akadamii Muzycznej w Krakowie u profesora Marka Chołoniewskiego, w Berlinie (UDK) u Alberto de Campo oraz na rezydencjach w Amsterdamie (STEIM). Obecnie mieszka w Hadze, gdzie wykłada na Akademii Sztuk Pięknych, jest kuratorem serii koncertów oraz buduje innowacyjne instrumenty. Występował i pokazywał swoje prace w całej Europie, a także poza jej granicami. W maju 2017 jego projekt ‘LightSeq’ otrzymał pierwszą nagrodę na festiwalu Radical dB w Hiszpanii.

Peter Edwards to artysta amerykańskiego pochodzenia, mieszkający obecnie w Czechach. Pracuje jako muzyk, rzeźbiarz, wynalazca instrumentów oraz nauczyciel, skupiając się na na punktach, gdzie te dziedziny się przecinają, tam właśnie szukając możliwości zaskoczenia, zabawienia i zainspirowania publiczności. Edwards jest jednym z bardziej znanych na świecie artystów zajmujących się hakowaniem urządzeń elektronicznych (tzw. ‘Circuit Bending’). Obecnie współpracuje z czeską firmą Bastl Instruments, skupiając się na wymyślaniu nowych, niestandardowych instrumentów muzycznych. Swoją stylistykę muzyczną w ostatnim czasie określa jako ‘extreme gabber dance noise’. Koncert w Elblągu jest częścią jego pierwszej trasy koncertowej w Polsce.

Seht Zhan to pochodzący z Brazylii muzyk/improwizator, obracający się w stylistyce elektroakustycznej i noise. Oprócz licznych koncertów dookoła globu działa również jako kurator wydarzeń muzycznych w Sao Paulo, Nowym Jorku i Berlinie, gdzie obecnie rezyduje. W swojej pracy wykorzystuje elementy paradoksu i przeciwstawia się istniejącym regułom. Efektem tego jest często zagmatwana muzyka, pełna kontrastów i sprzeczności.

Galeria El Zaprasza | Elbląg

rzut na fotki do artykułu: Galeria EL - Ostatni koncert w ramach Festiwalu Wydźwięki / Resonances


foto 1komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone