: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-06-2011 | Weekendowo w EPOCE!

Witam serdecznie w ten piękny dzień!

Hmm skoro tak się ładnie dzień zaczyna to może by i zakończyć go w jakiś wyjątkowy sposób, czemu nie przyjść już dziś ze znajomymi do EPOCI?

No właśnie, serdecznie zapraszamy na ten letni weekend do dyskoteki EPOCA. Letnie granie rozpoczynamy w Czwartek - darmowy wstęp dla wszystkich i ciekawe promocje! No i nie zapominamy o najlepszej imprezie w naszym mieście.

Na Czwartku nie zaprzestajemy i gramy DALEJ! Zapraszamy w Piątek - w ten dzień wszystkie Panie do godziny 23.00 mają w pełni darmowy wstęp. My ciągle będziemy kusić wszystkich imprezowiczów dobrą imprezą w wakacyjnym stylu i licznymi promocjami na barze!

Na koniec, komu byłoby mało atrakcji zostaje SOBOTA - tutaj podwójne uderzenie - dwie imprezy w jednym klubie! U góry disco na dole klubowo czyli do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś sensownego dla siebie. Pozostaje tylko zadzwonić do znajomych i umówić się na którąś z imprez w dyskotece EPOCA!

Serdecznie zapraszamy

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone